Директор: Засенко Надія Анатоліївна

Драбівський районний Будинок дитячої творчості працює відповідно до річного плану роботи закладу,  розкладу роботи гуртків. Навчально – виховний процес здійснюється на основі Закону України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад, інших нормативно – правові документи Міністерства освіти і науки України, а також органів управління освітою місцевих державних адміністрацій.

Гурткова робота організована на базі позашкільного навчального закладу, а також  на базі загальноосвітніх навчальних закладах району.

Групи формуються згідно Положення про позашкільний навчальний заклад, cтатуту закладу та щорічного рішення педагогічної ради «Про комплектацію та наповнюваність навчальних груп». Середня наповнюваність у групі становить 10-25 учнів.

Драбівський районний Будинок дитячої творчості згідно штатного розпису укомплектований педагогічними кадрами.

У складі педагогічного колективу працюють як корифеї-позашкільники, так і перспективна, творча молодь.

В навчальному закладі є три колективи, яким присвоєно почесне звання «Зразковий ансамбль» баяністів «Баян»,  хореографічний ансамбль «Юність», та вокальний ансамбль «Нова хвиля»

Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості активно приймають участь у районних, обласних, всеукраїнських та Міжнародних заходах, конкурсах, виставках. Досягають великих результатів, маєм багато грамот і дипломів різного рівня, та гордимся нашими вихованцями які мають такі таланти.