Участь команди Драбівського районного Будинку дитячої творчості в обласному заході зі спортивного орієнтування „Осінній лист"

Обласний спортивно-масовий захід зі спортивного орієнтування „Осінній лист“ проводився 11 жовтня 2015 року в районі санаторію „Україна“ (м.Черкаси).

  Захід проводився з метою популяризації здорового способу життя, залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, подальшого розвитку  спортивного орієнтування серед школярів та молоді, виконання розрядних нормативів, виявлення сильніших спортсменів і команд.

  Загальне керівництво покладалося на Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та обласний Центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх“. Безпосереднє керівництво покладалося на Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради та Головну суддівську колегію.

  До змагань допускалися команди  спортивних клубів та спортивних шкіл,  центрів, станцій туризму, навчальних закладів, інших молодіжних та учнівських організацій Черкаської області.

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості представив новостворену команду в складі: Засенко Євгенія, Бондар Богдан, Кабанова Світлана, Кабанов Богдан, Засенко Надія, які незважаючи на невеликий досвід у спортивному орієнтуванні посіли призові місця та досягли гідних результатів.

  Засенко Надія ІІІ місце; Засенко Євгенія 5 місце, Кабанова Світлана 27 місце з 32 учасників їхньої категорії; Бондар Богдан 9 місце, Кабанов Богдан 28 місце з 47 учасників їхньої категорії.

  Згідно командного протоколу результатів з 20 представлених команд області команда Драбівського районного Будинку дитячої творчості посіла 14 місце.

  Щиро вітаємо наших вихованців та бажаємо їм подальших перемог і гідних результатів.