В суботу, 7 лютого в ТРЦ «Любава» стартував талант-шоу «Битва талантів»

Кожен, хто мав талан зміг продемонструвати його на сцені ТРЦ в таких номінаціях: хореографія, вокал, оригінальний жанр, дитяча творчість. В шоу взяло участь 72 учасника.

З кожним номером конкурсанти не переставали дивувати членів журі зміною образів, репертуару і жанру. В цілому всі виступи склалися в одну картину і залишили чудові враження від шоу.

Кожен учасник викладався на повну, не дивлячись на природне хвилювання, яке було присутнє в кожного - не кожен же день доводитися відкриватися публіці зі сцени!

Артистів журі оцінювало, насамперед, за оригінальність, акторську майстерність, змістовність і харизматичність та, звичайно ж, за цінність творчого продукту і його художній рівень.

Конкурсанти співали, танцювали, грали на інструментах, читали реп та біт бокс, демонстрували красиві костюми та багато іншого.

Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляли: дует Засенко Надія та Медведьова Ірина, солісти: Засенко Євгенія, Осадча Вікторія, Рудик Анастасія, тріо «Нова Хвиля»

В слідуючий етап пройшли: дует Засенко Надія та Медведьова Ірина, солісти: Засенко Євгенія, Осадча Вікторія, Рудик Анастасія.

Тож бажаємо нашим учасникам перемоги у півфіналі.