Гуртківці районного Будинку дитячої творчості взяли участь у ІІІ обласному етнографічно-фольклорний фестивалі „Щедрівочка - щедрувала”

       У суботу  24 січня 2015 року Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді спільно з комунальним закладом „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми учнівської молоді” було проведено святковий захід – ІІІ обласний етнографічно-фольклорний фестиваль „Щедрівочка – щедрувала”.  

     На захід  запрошені колективи, що представили святкові театралізовані виступи, присвячені обрядам свят зимового циклу (щедрівки, колядки) у їхніх регіонах. Це дало можливість проаналізувати багатство етнографічного матеріалу, притаманного лише конкретному району чи місту, стилістику викладу та театральність виступів. Колективи виступали акапельно, у супроводі національних музичних інструментів та під фонограму.

     У заході взяли участь вокальні колективи «Друзі» та «Веселка» та солістка Засенко Євгенія з Драбівського районного Будинку дитячої творчості з вітаннями, піснею "Коляда"-виконала Євгенія та композицією «Щедрий вечір, Новий рік», фольклорний колектив «Дударик» з села Великий Хутір з виступом «Колядуєм і щедруєм – Україну ми віншуєм».

     Підсумком заходу стало нагородження учасників фестивалю солодощами  та грамотами Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.