24 жовтня на базі Драбівського районного Будинку дитячої творчості відбувся семінар для керівників гуртків. Цей захід організований та проведений методистами Перетятько В.О. та Бут Л.А. за  участю директора позашкільного навчального закладу Засенко Н.А.

           Під час проведення семінару було підведено підсумки гурткової роботи  за попередній навчальний рік та визначено основні завдання на 2014-2015 навчальний рік. Було відмічено, що гуртковою роботою у цьому навчальному році охоплено 1271 учень з 21 загальноосвітнього навчального закладу району. Також в ході семінару керівники гуртків розглянули актуальні питання роботи позашкільного навчального закладу, а саме: вимоги до навчальних програм з позашкільної освіти, планування гурткової роботи, ведення документації керівником гуртка.

 

           Керівникам гуртків були надані консультації та рекомендації щодо організації роботи гуртків під час шкільних канікул, а також щодо участі вихованців Будинку дитячої творчості у щорічних виставках, конкурсах, фестивалях різного рівня