Свято Миколая Чудотворця – символ доброти, любові та тепла! На нього чекають як діти, так і дорослі. Малеча за добрі справи отримує подарунки від Миколая, а дорослі чекають здійснення усіх мрій та задумів. 

  19 грудня 2014 року  у  районному Будинку дитячої творчості  з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця відбулося святкове дійство для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки держави.

         У заході взяли участь понад 60 вихованців навчальних закладів району з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів,  військовослужбовців,  з малозабезпечених та багатодітнихсімей, дітей, які залишились без догляду.

          Зі святом усіх гостей привітав голова Драбівської районної державної адміністрації Сергій Поволоцький, який побажав дітям міцного здоров'я, веселого настрою та чудових дарунків від Миколая.

           Під час святкового дійства вихованці навчальних закладів району зустрілися зі Святим Миколаєм, Янголами та казковими героями. Учасники свята переглянули виставку творчих робіт гуртківців БДТ «Новорічні композиції» та отримали солодкі подарунки.