1. Грамота управління у справах сімї, молоді та спорту ЧОА за третє місце у чемпіонаті області (багатоборство) та Кубку області (11-12 етапи) зі спортивного орієнтування в групі Ж-21 - Засенко Надія
  2. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення за перше місце в групі Ж-18Б в обласному-спортивно масовому заході зі спортивного орієнтування "Осінній лист" - Засенко Надія
  3. Грамота Золотоношківської загальноосвітньої школи ДРРЧО за перше місце у змаганнях учнів шкіл Драбівського району "Кубок Золотоношки - 2014" зі спортивного орієнтування в групі Ж-Д - Засенко Надія
  4. Грамота Золотоношківської загальноосвітньої школи ДРРЧО за друге місце у змаганнях учнів шкіл Драбівського району "Кубок Золотоношки - 2014" зі спортивного орієнтування в групі Ж-10 - Засенко Євгенія
  5. Грамота ДОІНЧОДА КЗЧОЦНТТУМЧОР за активну участь і високі досягнення в обласних та Всеукраїнських масових заходах, вагомий внесок у становлення й розвиток технічної творчості в області - Драбівський районний Будинок дитячої творчості (директор Засенко Н.А.)

  6. Грамота ЧОЦТКЕУМЧОР учасника обласного фестивалю "Щедрівочка-щедрувала" за вивчення, відтворення та збереження народних традицій Черкаського краю - творчі колективи "Друзі" та "Веселка" Драбівського районного Будинку дитячої творчості

  7. Диплом LUBAVA SHOPPING CENTER  за участь в шоу "Битва талантів" - Засенко Євгенії

  8. Диплом LUBAVA SHOPPING CENTER  за участь в шоу "Битва талантів" - Засенко Надії та Медведьовій Ірині

  9. Диплом LUBAVA SHOPPING CENTER  за участь в шоу "Битва талантів" - тріо "Нова хвиля"

  10. Диплом LUBAVA SHOPPING CENTER  за участь в шоу "Битва талантів" - Рудик Анастасія

  11. Диплом LUBAVA SHOPPING CENTER  за участь в шоу "Битва талантів" - Осадча Вікторія

  12. Диплом учасника Всеукраїнського дитячого конкурсу-фестивалю «Твій Олімп» - Засенко Євгенія

  13. Диплом учасника Всеукраїнського дитячого конкурсу-фестивалю «Твій Олімп» - Осадча Вікторія

  14. Диплом учасника Всеукраїнського дитячого конкурсу-фестивалю «Твій Олімп» - Рудик Настя

  15. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом учасника - Засенко Євгенія

  16. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом учасника - Несват Оля

  17. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом учасника - ансамбль "Друзі"

  18. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом лауреата ІІІ ступеня - дует "Нова Хвиля"

  19. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом лауреата ІІІ ступеня - ансамбль "Веселка"

  20. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом лауреата ІІ ступеня - Рудик Анастасія

  21. Відкритий міський вокальний конкурс «Bravo Sound» диплом лауреата І ступеня - зведений ансамбль "Друзі", "Веселка", "Нова Хвиля"

  22. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - ансамбль "Нова Хвиля"

  23. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий хореографічний колектив "Юність"

  24. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий ансамбль баяністів "Баян"

  25. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - Євгенія Засенко

  26. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - Віка Осадча

  27. Грамота відділу культури переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - Рудик Анастасія