1. Диплом ДОНЧОДА за І місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді в номінації "Тетріс" - Жила Яна
  2. Диплом ДОНЧОДА за ІІ місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді в номінації "Пазли" - Жила Яна
  3. Диплом учасника Міжнародного дитячого пісенного фестивалю "Чорнобаївські зорепади" - гурт "Нова хвиля"
  4. Диплом дипломанта Міжнародного дитячого пісенного фестивалю "Чорнобаївські зорепади" - Засенко Євгенія
  5. Диплом учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” - Засенко Євгенія
  6. Диплом учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” - Лисаченко Інна
  7. Диплом учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” - Василенко Маргарита
  8. Диплом учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” - Метелиця Наталія
  9. Подяка Української федерації дитячих творчих колективів Українська федерація танців, Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” за творчий вклад в розвиток підростаючого покоління і високий рівень професіоналізму - Засенко Надії Анатоліївні
  10. Подяка Української федерації дитячих творчих колективів Українська федерація танців, Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” за творчий вклад в розвиток підростаючого покоління і високий рівень професіоналізму - Медведьовій Ірині Андріївні
  11. Подяка Української федерації дитячих творчих колективів Українська федерація танців, Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” за творчий вклад в розвиток підростаючого покоління і високий рівень професіоналізму - Сандизі Олені Валентинівні
  12. Диплом лауреата Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” в номінації Зірковий Статус Танці народів світу за ІІ місце - ансамбль "Юність"
  13. Диплом МОІНМТСУ третього ступеня, за роботу "Модель вантажного автомобіля" переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання - Кучерявий Єгор
  14. Диплом ДЩІНЧОДА в обласному конкурсі з інформаційних технологій "Користувач ПК" серед учнівської молоді в номінації "PowerPoint" за ІІІ місце - Сегеденко Богдана
  15. Подяка ДРДАЧО за участь у районному конкурсі "Дитинство без насильства" - Засенко Євгенії
  16. Подяка ДРДАЧО за участь у районному конкурсі "Дитинство без насильства" - Друзякі Нелі
  17. Подяка ДРДАЧО за участь у районному конкурсі "Дитинство без насильства" - Ричка Даша
  18. Грамота ДРДАЧО за ІІІ місце у щорічному районному конкурсі творчих робіт учнівської молоді "Молодь проти корупції" у номінації "Мистецька творча робота" - Засенко Євгенія
  19. Грамота ДП "Черкасистандартметрологія" за ІІІ місце на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" Номінація "Ми архітектори якісного світу" Вікова категорія 9-12 років - Засенко Євгенія
  20. Диплом ЧОВДФУ дипломанта дитячого обласного пісенного фестивалю "Світе мій ясний, світе милий - моя Україна" присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області - ансамбль "Веселка"
  21. Диплом ЧОВДФУ дипломанта дитячого обласного пісенного фестивалю "Світе мій ясний, світе милий - моя Україна" присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області - ансамбль "Друзі"
  22. Диплом ЧОВДФУ лауреата ІІ премії дитячого обласного пісенного фестивалю "Світе мій ясний, світе милий - моя Україна" присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області, вікова категорія 6-10 років - Засенко Євгенія
  23. Диплом ЧОІПО за ІІІ місце в обласному конкурсі дитячої творчості "Славетне минуле в малюнках дітей" (номінація "Живопис"), присвяченому 60-річчю утворення Черкаської області - Филь Олена
  24. Диплом ЦДТЮТ дипломанта обласного вокального конкурсу "BRAVO SOUND"-Засенко Євгенія
  25. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино - дитячий вокальний ансамбль "Веселка"
  26. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино - Анастасія Рудик
  27. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино -Євгенія Засенко
  28. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино - дует у складі Медведьової Ірина та Кушнір Наталії
  29. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино - Віталік Сандига
  30. Грамота відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино - зразковий хореографічний ансамбль "Юність"
  31. Диплом відділу культури райдержадміністрації за перемогу у районному огляді-конкурсі "Таланти твої, Драбівщино -зразковий дитячий ансамбль баяністів
  32. Диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Мамо рідна, Ти моя молитва" в номінації сучасна українська пісня -Засенко Євгенія
  33. Диплом Гран-прі фестивалю  у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Мамо рідна, Ти моя молитва" в номінації сучасна українська пісня -дует Медведьова Ірина та Кушнір Наталія
  34.  Диплом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Мамо рідна, Ти моя молитва" в номінації сучасна українська пісня - Медведьова Ірина Андріївна
  35. Диплом за участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі малюнків на тему "Національний банк майбутнього" - Засенко Євгенія
  36. Диплом за участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі малюнків на тему "Національний банк майбутнього" - Ричка Даша
  37. Диплом за ІІ місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - Засенко Євгенія
  38. Диплом за ІІ місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - ансамбль "Друзі" 
  39. Диплом за ІІІ місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - Сандига Віталік
  40. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - вокальний ансамбль "Веселка"
  41. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - вокальний ансамбль "Нова хвиля"
  42. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - Рудик Анастасія
  43. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - Засенко Євгенія
  44. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - середня група зразкового ансамблю "Юність"
  45. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - старша група зразкового ансамблю "Юність"
  46. Диплом переможця районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка - 2014" - вокальний ансамбль "Друзі"
  47. Диплом ДОІН ЧОДА ЧОЦНТТУМ, за ІІІ місце у І (обласному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" в номінації "Мяка іграшка" -Осадча Любов
  48. Диплом ДОІН ЧОДА ЧОЦНТТУМ, за ІІІ місце у І (обласному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" в номінації "Мяка іграшка" -Осадча Юлія
  49. Диплом ДОІН ЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІІ місце в обласних змаганнях з судномодельного спорту (моделі до 600 мм) серед учнівської молоді в класі моделей ЕК-600 - Кабанець Олександр
  50. Диплом ДОІН ЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІІ місце в обласних змаганнях з судномодельного спорту (моделі до 600 мм) серед учнівської молоді в класі моделей ЕL-600 - Кабанець Олександр
  51. Грамота ВО ДРДАЧО за І місце у змаганнях учнів шкіл Драбівського району "Кубок Золотоношки-2014" зі спортивного орієнтування в групі Ж-д - Засенко Надія
  52. Грамота ВО ДРДАЧО за ІІ місце у змаганнях учнів шкіл Драбівського району "Кубок Золотоношки-2014" зі спортивного орієнтування в групі Ж-д - Медведьова Ірина
  53. Диплом учасника Всеукраїнського проекту "Талант Арт 2014". Тема: "Великдень" за творчий талант та активну участь у проекті - Засенко Надія
  54. Диплом учасника Всеукраїнського проекту "Талант Арт 2014". Тема: "Великдень" за творчий талант та активну участь у проекті - Засенко Євгенія
  55. Диплом учасника Всеукраїнського проекту "Талант Арт 2014". Тема: "Великдень" за творчий талант та активну участь у проекті - Друзяка Неля
  56. Диплом учасника Всеукраїнського проекту "Талант Арт 2014". Тема: "Великдень" за творчий талант та активну участь у проекті - Засенко Надія
  57. Сертифікат лауреата ХІХ обласної виставки "Освіта Черкащини" за навчально методичний посібник "На допомогу керівнику ансамблю баяністів" - Отвиновському Петру Петровичу
  58. Диплом за І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Графіка" за роботу "Т.Г.Шевченко" - Марченко Ілона
  59. Диплом за І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Бісероплетіння" за роботу "Гердан "Тризуб" - Безкровний Роман
  60. Диплом за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Паперопластика та оригаміч, квілінг" за роботу "Сова" - Степанок Катерина
  61. Диплом за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Вишивка бісером" за роботу "Шевченко" - Осадча Любов
  62. Диплом за І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Інші техніки виконання" за роботу "Шевченко" - Заруба Дмитро
  63. Диплом за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Художнє різблення по дереву" за роботу "Кухонний набір" - Ганжа Євгеній
  64. Диплом за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Художнє різблення по дереву" за роботу "Кухонний набір" - Царик Юрій
  65. Диплом за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Народна лялька" за роботу "Катерина" - Альохіна Аліна
  66. Диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!" (ІІ обласний етап) Номінація "Пейзаж" - Євтушевський Сергій
  67. Диплом за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт гуртківців початкового технічного моделювання в номінації "Найпростіші автомобілі" за роботу "Модель автомобіля ГАЗ 67-Б" - Гопка Максим
  68. Грамота відділу освіти ДРДАЧО за перше місце у змаганнях учнів шкіл Драбівського району "Кубок Золотоношки - 2014" зі спортивного орієнтування в групі Ж-Д - Засенко Надія
  69. Грамота КЗЧОЦРОДЧОР за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та "Український сувенір" в номінації "Український сувенір" - творча група вихованців Драбівського районного Будинку дитячої творчості
  70. Подяка КЗЧОЦРОДЧОР за організацію участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та "Український сувенір" - педагогічному колективу Драбівського районного Будинку дитячої творчості