1. Диплом ГУОН за ІІ місце  в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді в номінації «Лінії» - Моцний Петро

2. Диплом ГУОН за ІІІ місце  в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді в номінації «Лінії» - Жила Яна

3. Диплом ГУОН за ІІІ місце  в обласній виставці конкурсі «Велич козацького краю» - Запорожець Алла

4. Диплом ГУОН за ІІІ місце  в обласному конкурсі з інформаційних технологій «Користувач ПК» серед учнівської молоді в номінації «Word» - Вижим Сергій

5. Диплом відділу освіти за І місце  у художньому конкурсі «Кобзарева криниця» в номінації «Юні майстри декоративно-ужиткового мистецтва» - Марченко Ілонна

6. Диплом відділу освіти за ІІ місце  у художньому конкурсі «Кобзарева криниця» в номінації «Юні художники» - Засенко Євгенія

7. Диплом голови організаційного комітету програми «Шлях до Тараса» Валентини Жуковської, за картину «Україна оспівана Шевченком» - Засенко Євгенія

8. Диплом МОН,МСУ, УДЦПО другого ступеня, переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" - Снісаренко Ігор

9. Диплом ГУОН за ІІ місце у І (обласному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічна фантазія" - колектив вихованців Драбівського районного Будинку дитячої творчості

10. Диплом переможця районного етапу XIIІ обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - "Зразковий художній колектив" ансамбль баяністів "Баян"

11.Диплом переможця районного етапу XIIІ обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - "Зразковий художній колектив" хореографічний ансамбль "Юність"

12.Диплом переможця районного етапу XIIІ обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - Засенко Євгенія

13. Диплом переможця районного етапу XIIІ обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - Косюк Альона

14.Диплом переможця районного етапу XIIІ обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - вокальний ансамбль "Нова хвиля"

15. Грамота відділу освіти за вагомий внесок у відродження і збереження національної культури та активну участь у районному етапі XIII обласного огляду-конкурсу дитячої художньої "Грайлива веселка", - керівник хореографічного ансамблю Драбівського районного Будинку дитячої творчості - Сандига Олена Валентинівна

16.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - дитячий зразковий ансамбль "Юність", керівник Сандига Олена Валентинівна

17.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий ансамбль баяністів "Баян", керівник Отвиновський Петро Петрович

18.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Засенко Євгенія, керівник Медведьова Ірина Андріївна
 
19.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Косюк Альона, керівник Медведьова Ірина Андріївна
 
20.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - виставка дитячих робіт, керівник Засенко Надія Анатоліївна

21.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - дитячий вокальний ансамбль "Нова хвиля", керівник Медведьова Ірина Андріївна

22.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - тріо баяністів у складі Петра Отвиновського, Ярослава Бугая та Олексія Байди

23.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Анастасія Рудик, керівник Медведьова Ірина Андріївна

24.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Віталій Сандига, керівник Медведьова Ірина Андріївна

25.Диплом ДОНЧОДА за І місце в XIIІ обласному огляді-конкурсі "Грайлива веселка"-"Зразковий художній колектив" ансамбль баяністів "Баян"

26.Диплом ДОНЧОДА за І місце в XIIІ обласному огляді-конкурсу "Грайлива веселка"- старша група зразкового ансамблю "Юність"

27.Диплом ДОНЧОДА за ІІ місце в XIIІ обласному огляді-конкурсу "Грайлива веселка"-  зразковий ансамбль "Юність"

28.Диплом ДОНЧОДА за ІІІ місце в XIIІ обласному огляді-конкурсу "Грайлива веселка"- старша група зразкового ансамблю "Юність"

29.Диплом ДОНЧОДА за ІІ місце в XIIІ обласному огляді-конкурсу "Грайлива веселка"-  тріо баяністів

30. Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі юних талантів"Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - Засенко Євгенія

31. Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі юних талантів"Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - гурт "Нова хвиля"

32.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за І місце в обласному фестивалі-конкурсі юних талантів"Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - Христенко Анна

33.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за ІІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі юних талантів"Скарбничка Майбуття" у жанрі "Вокал" - Косюк Альона

34. Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за друге місце у І (обласному) етапі всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" - колектив вихованців гуртка "Бісероплетіння"

35. Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за І місце в обласній виставці-конкурсі робіт гуртківців ПТМ в номінаціїи"Найпростіші автомоделі" за роботу "Модель вантажного автомобіля" - Кучерявий Єгор

36. Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Писанкарство" за роботу "Яйце-Тризуб"  - Кучерявий Єгор

37. Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Народна лялька" за роботу "Лялька Бажаниця" - Шкода Іванна


38.Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Вишивка бісером" за роботу "Ромашка" - Перерва Ірина

39. Диплом ДОНЧОДА  за ІІІ місце в XIІI обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"-старша група Зразкового хореографічного колективу  "Юність"

40. Диплом ДОНЧОДА  за ІІ місце в XIІI обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"- Зразковий хуореографічний колектив  "Юність"


41.Диплом ДОНЧОДА  за І місце в XIІI обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"- старша група Зразкового хореографічного колективу  "Юність"


42. Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за І місце в XIІI обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"-"Зразковий художній колектив" ансамбль баяністів "Баян"

43. Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в XIIІ обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"- тріо баяністів "Баян"

44. Грамота ЧОЦЕНТМАНУМ за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" в номінації "Натуральні експонати" - Осадча Юлія

45.Грамота ЧОЦЕНТМАНУМ за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" в номінації "Натуральні експонати" - Засенко Євгенія

46. Грамота ЧОЦЕНТМАНУМ за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" в номінації "Натуральні експонати" - Ситник Альона

47.  Подяка ЧОЦЕНТМАНУМ за організацію участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" в номінації "Малюнок" - Засенко Надії Анатоліївні

48. Подяка ЧОЦЕНТМАНУМ за організацію участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" в номінації "Малюнок" - Лолашвілі Ларисі Павлівні

49. Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за І місце в обласних змаганнях із судномодельного спорту (моделі до 600 мм) серед учнівської молоді в класі моделей ЕХ-600 - Зелюк Ярослав

50. Диплом ДОНЧОДА ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в обласних змаганнях із судномодельного спорту (моделі до 600 мм) серед учнівської молоді в класі моделей ЕХ-600 - Зелюк Ярослав