1.Грамота ГУОН ЧОЦНТТУМ за перше місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій "Користувач ПК" серед учнівської молоді" - команда: Вижим Сергій, Забіла Володимир, Пузик Оксана, керівник Дробот Іван Миколайович 
 
2.Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за друге місце у І (обласному) етапі всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" - Мазепа Євгенія керівник Кубрушко Любов Іванівна
 
3.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - дитячий зразковий ансамбль "Юність", керівник Сандига Олена Валентинівна
 
 
4.Диплом переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - дитячий вокальний ансамбль "Нова хвиля", керівник Медведьова Ірина Андріївна
 
5.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Засенко Євгенія, керівник Медведьова Ірина Андріївна 
 
6.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - Косюк Альона, керівник Медведьова Ірина Андріївна
 
7.Грамота переможця районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості "Таланти твої, Драбівщино" - виставка дитячих робіт, керівник Засенко Надія Анатоліївна
 
8.Диплом переможця районного етапу XII обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - солістка-вокалістка Євгенія Засенко
 
9.Диплом переможця районного етапу XII обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - "Зразковий художній колектив" ансамбль баяністів "Баян",художній керівник П.Отвиновський
 
10.Диплом переможця районного етапу XII обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Грайлива веселка" - "Зразковий художній колектив" хореографічний ансамбль "Юність", керівник О.Сандига
 
11.Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в XII обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка" - Засенко Євгенія
 
12.Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за І місце в XII обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"-"Зразковий художній колектив" ансамбль баяністів "Баян"
 
13.Диплом ГУОН ЧОЦНТТУМ за ІІ місце в XII обласного огляду-конкурсу "Грайлива веселка"-"Зразковий художній колектив" хореографічний ансамбль "Юність"
 
14.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за І місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" - Ансамбль баяністів
 
15.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Проект "Відкрий у собі зірку" за І місце у міському відкритому конкурсі "SUZIRYA SUPER STAR" у жанрі "Хореографія" - Колектив "Юність"
 
 16.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за ІІ місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" - Засенко Євгенія
 
17.Диплом спілки дитячих та юнацьких організацій Черкащини, Творчий фестивальний центр за ІІ місце в обласному конкурсі за жанрами фестивалю юних талантів "Скарбничка Майбуття" - Косюк Альона