Наші досягнення за 2016-2017 навчальний рік

За 2016-2017 н.р. вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості отримали 63 грамоти та дипломи районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. З них районних: 15, обласних: 38, всеукраїнських: 4, міжнародних 6.

Спортивне орієнтування

  1. Грамота федерації спортивного орієнтування Черкаської області за ІІІ місце у групі Ж-12 у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях) – Засенко Євгенія
  2. Грамота федерації спортивного орієнтування Черкаської області за І місце у групі Ч/OPEN у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування Кубку області (7-8 етапи) – Кабанов Назар
  3. Грамота федерації спортивного орієнтування Черкаської області за І місце у групі Ч-10 у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування Кубку області (7-8 етапи) – Кабанов Богдан
  4. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області І місце у групі Ч/OPEN у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях), Кубку області (9-10 етапи) - Кабанов Назар
  5. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІ місце у групі Ж-12 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях), Кубку області (9-10 етапи) - Засенко Євгенія
  6. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІ місце у групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях), Кубку області (9-10 етапи) - Кабанов Богдан
  7. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІІ місце у групі Ч-12 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях), Кубку області (9-10 етапи) - Поліщук Дмитро
  8. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІІ місце у групі Ж-21 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на спринтерських дистанціях), Кубку області (9-10 етапи) - Засенко Надія
  9. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області І місце у групі Ч-10 в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування - Кабанов Богдан
  10. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області І місце у групі Ч/Open в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування (на коротких дистанціях) - Кабанов Назар
  11. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІ місце у групі Ж-21 в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування (на коротких дистанціях) - Засенко Надія
  12. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІ місце у групі Ч-10 в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування (на коротких дистанціях) - Кабанов Богдан
  13. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІІ місце у групі Ч-12 в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування - Поліщук Дмитро
  14. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Федерація спортивного орієнтування Черкаської області ІІІ місце у групі Ж-21 в особисто-командному фіналі Кубку Черкаської області зі спортивного орієнтування - Засенко Надія
  15. Диплом Драбівської районної державної адміністрації Драбівської ради за високі особисті спортивні досягнення на Всеукраїнських та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Драбівському районі – вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» Драбівського районного Будинку дитячої творчості – Засенко Євгенія
  16. Диплом Драбівської районної державної адміністрації Драбівської ради за високі особисті спортивні досягнення на Всеукраїнських та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Драбівському районі – вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» Драбівського районного Будинку дитячої творчості – Кабанов Богдан
  17. Диплом Драбівської районної державної адміністрації Драбівської ради за високі особисті спортивні досягнення на Всеукраїнських та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Драбівському районі – вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» Драбівського районного Будинку дитячої творчості – Кабанов Назар
  18. Диплом Драбівської районної державної адміністрації Драбівської ради за високі особисті спортивні досягнення на Всеукраїнських та обласних змаганнях, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Драбівському районі – вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» Драбівського районного Будинку дитячої творчості – Поліщук Дмитро
  19. Грамота департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Федерації спортивного орієнтування Черкаської області за ІІІ місце по групі Ж-14 у відкритому чемпіонаті м.Черкаси зі спортивного орієнтування – Засенко Євгенія
  20. Грамота департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Федерації спортивного орієнтування Черкаської області за ІІ місце по групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті м.Черкаси зі спортивного орієнтування – Кабанов Назар
  21. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за І місце по групі Ч-12 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях – Кабанов Богдан
  22. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце по групі Ж-21 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях – Засенко Надія
  23. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІІ місце по групі Ж-14 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях – Засенко Євгенія
  24. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце по групі Ж-14 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях) Кубку області (3-5 етапи) – Кабанова Світлана
  25. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце по групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях) Кубку області (3-5 етапи) – Кабанова Назар
  26. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце по групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях – Кабанов Назар
  27. Грамота управління у справах сімї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІ місце по групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування Кубку області (3-5 етапи) (на довгих дистанціях) – Кабанова Назар

Грамоти декоративно-прикладних гуртків

  1. Грамота комунального закладу "Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" за ІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Новорічна композиція" - вихованець гуртка "Майстри" Вижим Максим
  2. Грамота комунального закладу "Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" за ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Новорічна композиція" -
  3. Грамота комунального закладу "Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" за ІІІ місце в Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Новорічна композиція" -

Грамоти хореографічного гуртка

  1. Почесна грамота начальника відділу культури райдержадміністрації переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий хореографічний колектив "Юність"

Грамоти вокального гуртка

  1. Диплом міжнародного фестивалю – конкурсу «Зірковий парад» за 1 місце, професіонали,естрадний вокал, дует в складі Засенко Надії та Медведьової Ірини
  2. Диплом міжнародного фестивалю – конкурсу «Зірковий парад» за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України Медведьовій Ірині Андріївні
  3. Диплом учасника Всеукраїнського конкурсу колядок, щедрівок та пісень про Миколая, Чигирин, Резиденція Богдана Хмельницького, зразковому ансамблю «Нова хвиля»
  4. Диплом управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Засенко Надії та Медведьоій Ірині, лауреат огляду художньої самодіяльності серед колективів пожежно-рятувальних підрозділів області
  5. Почесна грамота дуету в Засенко Надії та Медведьової Ірини переможців районного огляду – конкурсу «Таланти твої, Драбівщино»
  6. Почесна грамота зразкового вокального ансамблю «Нова хвиля» переможці районного огляду – конкурсу «Таланти твої, Драбівщино»
  7. Почесна грамота Драбівської районної ради Черкаської області Медведьовій Ірині Андріївні за високий професіоналізм,заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти,навчання і виховання підростаючого покоління,підготовку переможця Міжнародного конкурсу – фестивалю ,,Калейдоскоп талантів,, Засенко Євгенії та з нагоди районного свята з відзначення обдарованих учнів ,,Ми майбутнє твоє,Україно,,
  8. Переможці обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» - І місце зразковий ансамбль «Нова Хвиля»
  9. Диплом міжнародного фестивалю – конкурсу «Зірковий парад» за 2 місце, 2-вікова категорія, народний вокал – Засенко Євгенія
  10. Диплом міжнародного фестивалю-конкурсу творчих колективів «Калейдоскоп талантів» за 1 місце, в номінації пісенний жанр, народний вокал,2 вікова категорія – Засенко Євгенія
  11. Диплом міжнародного фестивалю-конкурсу творчих колективів «Калейдоскоп талантів» за 1 місце, в номінації пісенний жанр, естрадний вокал,2 вікова категорія – Засенко Євгенія
  12. Грамота відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації вихованки Драбівського районного будинку дитячої творчості переможця у номінації «Вокал» ІІ районного туру фестивалю – конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2017»
  13. Почесна грамота переможця районного огляду – конкурсу «Таланти твої, Драбівщино» – Засенко Євгенія
  14. Переможниця обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» - ІІ місце – Засенко Євгенія

 

 

Грамоти гуртка баяністів "Баян"

  1. Грамота відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації переможцю у номінації "Інструментальне мистецтво" ІІ (районного) туру фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості "Мистецький дивокрай Черкащини-2017" (керівник Отвиновський Петро Петрович) - зразковий ансамбль баяністів "Баян"
  2. Почесна грамота начальника відділу культури райдержадміністрації переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - соліст баяніст Богдан Сергієнко
  3. Почесна грамота начальника відділу культури райдержадміністрації переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий ансамбль баяністів "Баян"

 

 

  1. Грамота відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації переможцю у номінації "театральне мистецтво" ІІ (районного) туру фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості "Мистецький дивокрай Черкащини-2017" (керівник Цупро Юлія Леонідівна) - Драматичний колектив "Маска"