«Дитячий привіт воїнам АТО»

    Надзвичайно актуальною темою сьогодення є волонтерська діяльність на підтримку воїнів АТО, яка полягає у забезпеченні захисників України теплим одягом, продуктами харчування, лікарськими засобами та іншим. Проте, не менш важливим, мабуть, є ще й те, коли разом із цією допомогою солдат отримує  ще й листівку чи нехитрий дитячий сувенір. Саме тому вихованці та трудовий колектив районного Будинку дитячої творчості  активно долучилися до акції «Надішли вітання солдату» і під час новорічно – різдвяних свят виготовили стилізовану ялинку з паперових відбитків дитячих рук з дитячими вітаннями для воїнів. Посилки з дитячими листами, сувенірами та солодощами через волонтерів було передано в зону АТО. І якою ж радісною звісткою став подарунок від воїнів для Будинку дитячої творчості – прапор з надписами бійців!

            Продовжуючи добру справу, вихованці разом із керівниками гуртків знову взялися до роботи.

      

На цей раз діти виготовили символічне деревце з маленьких паперових сердечок, що містять щирі дитячі побажання.

       

Разом з тим, гуртківці виготовили невеличкі сувеніри, валентинки, листівки. Миру, здоров’я і якнайшвидшого повернення додому – ось найпалкіші бажання кожного дитячого серця, кожного із нас!

     

Сформована посилочка – привіт була передана волонтерам, які вирушали в Дебальцево, де на неї чекають наші воїни – земляки. Віримо, що щирі дитячі слова – побажання підтримають  солдатів, додадуть їм сили та впевненості у боротьбі з ворогом заради щасливого і радісного дитинства!