Відкритий чемпіонат Черкаської області серед дорослих, юніорів та юнаків на спринтерських дистанциях зі спортивного орієнтування. Кубку області (9-10 етапи)

   9-11 вересня 2016 року в с.Руська Поляна було проведено Відкритий чемпіонат Черкаської області серед дорослих, юніорів та юнаків на спринтерських дистанциях зі спортивного орієнтування. Кубку області (9-10 етапи).

   Змагання проводяться з метою популяризації та пропаганди спортивного оріентування в області.

   Драбівський районний Будинок дитячої творчості представив команду в кількісному складі 6 осіб (Засенко Євгенія, Кабанова Світлана, Кабанов Богдан, Кабанов Назар, Поліщук Дмитро та керівник гуртка «Спортивне орієнтування» Засенко Н.А.). Команда БДТ на високому рівні представила свій заклад та отримала чудові результати:

Кабанов Назар – 1 місце у групі Ч/OPEN

Засенко Євгенія - 2 місце у групі Ж-12

Кабанов Богдан – 2 місце у групі Ч-10

Поліщук Діма – 3 місце у групі Ч-12

Засенко Надія- 3 місце у групі Ж-21

         Вітаємо наших вихованців та бажаємо їм подальших перемог.

 

Вихованка БДТ Засенко Євгенія отримала два почесних перших місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Калейдоскоп талантів»

18-19 лютого в м.Київ відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчих колективів «Калейдоскоп талантів» за ініціативою Благодійного фонду, "Центру усебічного розвитку " Артльорн", за підтримки спонсорів ТМ "Filling Season" і КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ І КУЛЬТУРОЛОГИЧЕСИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ КИЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦИИ

 Фестиваль-конкурс творчих колективів "Калейдоскоп талантів"  - щорічний відкритий захід, який проводиться в м.Київ у рамках розвитку творчих зв'язків між дитячими і юнацькими колективами України і інших країн світу.

Мета фестивалю: розкриття нових талантів, популяризація народного, сучасного та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців, залучення меценатів та спонсорів з підтримки творчої молоді. Сприяння естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, поєднання різних напрямків і видів творчої діяльності, виховання художнього смаку, підвищення виконавської майстерності. Надання можливості талантам розкрити свої здібності і таланти, відкриття дороги в світ мистецтва.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало почесне журі, до складу якого входять видатні діячі культури і мистецтв, поети, композитори, хореографи, педагоги.

         Драбівський районний Будинок дитячої творчості на високому рівні представляла вихованка - Засенко Євгенія, яка приймала участь в двох номінаціях пісенного жанру: народний та естрадний. Журі гідно оцінили виступи нашої вихованеці та присудили їй почесне І місце Міжнародного фестивалю-конкурсу «Калейдоскоп талантів» у номінації пісенний жанр (народний), вікова категорія друга та І місце у номінації пісенний жанр (естрадний), вікова категорія друга.

         Засенко Євгенія отримала два почесних перших місця, масу вражень та досвіду з чим її та її керівника гуртка Медведьову Ірину Андріївну і вітаємо, та бажаємо подальших перемог і не зупинятися на досягнутому а йти тільки вгору.

 

         Директор БДТ                                                              Н.А.Засенко

 

73-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад»

    18.03.17 в м.Черкаси у приміщенні Черкаського педагогічного університету ім.Б.Хмельницького Міжнародна корпорація «Зоряні мости» провела 73-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад»! Ціль конкурсу-фестивалю: Підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями;ефективна міжнародна взаємодія організацій працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва .

   Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості на високому рівні представили наш заклад та отримали гідні нагороди. Старша група зразкового хореографічного ансамблю «Юність» отримала почесне І місце Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Весняний зорепад» (керівник гуртка: Сандига О.В.), Сергієнок Богдан учасник зразкового ансамблю баяністів «Баян» отримав І місце (керівник гуртка: Отвиновський П.П.), середня група зразкового хореографічного ансамблю «Юність» отримала ІІ місце Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Весняний зорепад» (керівник гуртка: Сандига О.В.). Вітаємо наших переможців і бажаємо все більших перемог.

 

Відкритий чемпіонат м.Черкас зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях

5 березня 2017 року в м.Черкаси в парку «Перемоги» відбувся відкритий чемпіонат м.Черкас зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Чемпіонат проводився з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в місті, підвищення рівня майстерності спортсменів, активізації навчально-тренувальної роботи у спортивних організаціях.

         Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда з 5 учасників: Засенко Євгенія, Поліщук Діма, Кабанов Назар, Кабанова Світлана та Кабанов Богдан (керівник гуртка Засенко Н.А.). Показали себе на хорошому рівні отримали масу позитиву та почесні місця: Кабанов Назар – ІІ місце по групі Ч-10, Засенко Євгенія – ІІІ місце по групі Ж-14. З чим їх і вітаємо та бажеємо всім нашим вихованцям подальших перемог.

 

Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Кубок області (3-5 етап)

 

06-09 квітня 2017 р. в м. Черкаси проводився Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Кубок області (3-5 етап)

Змагання проводились з метою популяризації та пропаганди спортивного орієнтування в області; підвищення спортивної майстерності; виявлення сильніших спортсменів; підготовки спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та виконання розрядних нормативів.

Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда у складі 6 осіб: Засенко Євгенія, Кабанова Світлана, Кабанов Назар, Кабанов Богдан, Поліщук Діма, Засенко Надія (керівник гуртка: Засенко Н.А.). Які на гідному рівні представили наш заклад та отримали почесні місця: Кабанов Богдан-І місце, Кабанов Назар-три ІІ місць, Кабанова Світлана-ІІ місце, Засенко Євгенія-ІІІ місце, Засенко Надія-ІІ місце з чим і вітаєм наших вихованців та бажаємо подальших ще більших перемог.

 

Директор БДТ                                                             Н.А.Засенко

 

Керівниками гуртків Драбівського районного Будинку дитячої творчості було проведено тиждень майстер класів присвячених «Дню матері» та «Дню сімї».

На гуртку «Бісероплетіння» (керівник: Лолашвілі Л.П.) на базі Великохутірської ЗОШ першим класом виготовлено подарунок мамі та тату «Сердечко», другим класом «Квіточку», на базі Драбівського НВК вихованці третього року навчання виготовляли намисто для матусі, старший вихованець а саме Діхтяренко Володимир виготовив «Гердан для мами», Діхтяренко Яна вишила бісером картину для мами та тата «Янголятко».

 

На гуртку «Орігамі» (керівник: Воловіченко Н.О.) на базі Драбівського НВК першими та другими класами виготовляли вітальні листівки для мам та татусів.

  

На гуртку «Бісероплетіння» (керівник: Кубрушко Л.І.) першим та другим класом виготовлено брелочки.

 

Підсумком проведеної роботи була виставка дитячих виробів до «Дня матері» та «Дня сім’ї» яка відбулася 19 травня 2017року в Драбівському районному Будинку дитячої творчості.