50-й Ювілейний Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад»

Міжнародна корпорація «Зоряні мости»  12.03.16 провела 50-й Ювілейний Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад» За підтримки Міністерства культури України.

Місто проведення:м.Черкаси,О бласна філармонія

Члени журі:Народна артистка України-Людмила Марцевич,професор Київської Академії ім.П.Чайковського, професор, солістка Філармонії (ф-но). Журі: люди мистецтва, патронати конкурсу.

Ціль конкурсу-фестивалю: підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; міжнародний обмін творчими досягненнями;ефективна міжнародна взаємодія організацій працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва

Голова журі-Алла Попова-Народна артисткаУкраїни.

Директор конкурсу-фестивалю "Весняний зорепад"-Ж.В.Тетьора

Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла Засенко Євгенія (керівник гуртка Медведьова Ірина Андріївна). Яка на високому рівні представила не тільки наш заклад, а й Драбівський район. І отримала свою нагороду – лауреата І премії (народний вокал), з чим її і вітаєм!

 

Відкритий особистий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування

11-13 березня 2016 року в с.Худоліївка Черкаської області відбувся відкритий особистий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування.

Змагання проводилися з метою популяризації та пропаганди спортивного орієнтування в області, підвищення спортивної майстерності, виявлення сильніших спортсменів, підготовки спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та виконання спортивних нормативів.

Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда орієнтувальників керівник гуртка Засенко Надія Анатоліївна. Дипломом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації федерація спортивного орієнтування Черкаської області нагороджені: Поліщук Дмитро у групі Ч/OPEN за І та ІІ місце, Кабанов Богдан у групі Ч-10 за ІІ місце. З чим їх і вітаємо і бажаємо всім нашим учасникам подальших перемог.

 

Директор БДТ                                          Н.А.Засенко

 

{C}<!--IMG1_ALT-->{C}<!--IMG1_ALT-->

  6 березня відбувся відкритий чемпіонат м.Черкаси  на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування в м.Черкаси ЗОШ І-ІІІст.№26 ім.І.Ф.Момота.

  Змагання проводилося з метою залучення до систематичних занять спортивним орієнтуванням широкого кола молоді, подальшого розвитку виду спорта і його популяризації в місті, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів.

{C}<!--IMG2_ALT-->{C}<!--IMG2_ALT-->

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості представило 9 учасників. Засенко Євгенія отримала ІІІ місце в групі Ж-12, Поліщук Діма ІІІ місце в групі Ч/ОРЕN, Засенко Надія ІІІ місце в групі Ж-21. Вітаємо наших учасників і бажаємо подальших перемог.

 

  В суботу, 13 лютого 2016 року в ТРЦ «Любава» стартував талант-шоу "Битва талантів" (2 сезон). Це незабутня подія для міста.

  В кастингу взяло участь понад 100 учасників. Юні співаки, танцюристи та просто неординарні особистості мали можливість виступити на сцені ТРЦ «Любава» і продемонстрували професійному журі свої таланти.

  Кожен, хто зареєструвався зміг показати свій талант на розсуд нашому професійному журі, в таких номінаціях:

- Хореографія;

 - Вокал;

- Розмовний жанр;

- Оригінальний жанр;

- Хенд-мейд;

  Цього сезону конкурсанти підішли більш відповідально до образів, репертуару та жанру. Тож на це варто було подивитись та вибрати собі фаворита шоу.

  Кожен учасник викладався на повну, не дивлячись на природне хвилювання, яке було присутнє в кожного, але публіка підтримувала кожного без виключення.

  Черкаських артистів журі оцінювало, насамперед, за оригінальність, акторську майстерність, змістовність і харизматичність та, звичайно ж, за цінність творчого продукту і його художній рівень.

  Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості приймали участь: Засенко Євгенія, Кабанова Світлана, Красун Анна, Баштан Віталіна, дует Засенко Надія та Медведьова Ірина, вокальний ансамбль «Нова Хвиля» в складі Засенко Євгенії, Кабанової Світлани, Красун Анні, Кутової Насті.

  На високому рівні представили свій заклад наші вихованці. В другий тур пройшли Засенко Євгенія, та дует Засенко Надія та Медведьова Ірина. Вітаємо з перемогою та всім бажаємо подальших перемог.

 

{C}<!--IMG1_ALT-->{C}<!--IMG1_ALT-->

  28 лютого 2016р. у  Києві,  в приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва відбувся Всеукраїнський хореографічно-вокальний конкурс «ТВІЙ ОЛІМП».

Який мав ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ: 

- Творчий розвиток особистості

- Естетичне виховання підростаючого покоління, підтримка і розвиток творчих здібностей, самодіяльної творчості, підвищення творчої активності дітей і підлітків, організація їх дозвілля і активного відпочинку.

- Обмін досвідом і художніми досягненнями творчих колективів України, підвищення  професійної майстерності керівників дитячих творчих колективів.

- Розширення кругозору та інтелектуального рівня дітей і молоді України.

- Створення атмосфери творчого свята для учасників фестивалю.

Вік  учасників – від 3 до 21 років.

Оцінювання проводилось за:

- технічну майстерність, виконання;

- артистичність, створення сценічного образу;

- відповідність обраного репертуару до віку виконавця.

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості гідно представили дві вокалісти: Засенко Євгенія та Осадча Вікторія які вибороли почесні треті місця, отримали грамоти та медалі. З чим їх і вітаємо і бажаємо подальших перемог.

 

 

  Плідно та з користю для себе провели період карантину основні працівники районного Будинку дитячої творчості залишивши масу вражень про особливості кожного виду діяльності керівників гуртків.

  2 та 4 лютого 2016 року було проведено обмін досвіду між керівниками гуртків різних напрямків.

       

  • Воловіченко Н.О. провела мастер – клас з мистецтва оригамі по виготовленню мальви та листків з кольорового паперу. З квіток утворили дерево, яке стало прикрасою та згадкою про спільну роботу.
  • Лолашвілі Л.П. провела мастер – клас з бісеру - плетіння гердану на станку.
  • Кубрушко Л.І. майстер – клас з французької техніки плетіння бісером.  
  • Медведьова І.А. та Отвиновський П.П.  мастер – клас з вокалу. 

           Відбулося обговорення програм, які використовують в роботі вказані керівники гуртків. Час сплинув швидко, цікаво – кожен мав змогу оволодіти невеличкими азами різних видів творчості.

Директор районного Будинку

 

Новорічні свята для учнів початкових класів Драбівського НВК

  Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Ці свята – це улюблені й радісні дні як дітей, так і дорослих. Вони сповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла і надії.

  З 21 по 25 грудня 2015 року в районному Будинку дитячої творчості відбулися Новорічні свята  для учнів початкових класів Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» та гуртківців.

  Свято – вистава під назвою «Новорічна пригода» захопила дітей різноманітними конкурсами, танцями і розвагами. По завершенню свята всі учасники отримали солодощі та веселі спогади.

  25 грудня 2015 року вітальна група Будинку дитячої творчості поздоровила керівників загальноосвітніх навчальних закладів району з наступаючим 2016 роком та дітей працівників Центральної районної лікарні.

 

 

Фінал талант-шоу «Битва талантів»

 29 травня 2016 року в ТРЦ "Любава" відбувся фінал талант-шоу «Битва талантів» 2 сезон, який ще стартував в лютому місяці.

 У конкурсі взяло участь понад 106 учасників, до півфіналу дійшло 35 учасників, а у фінал вийшло 15.

 Талановиті учасники подарували дійсно вражаюче шоу всім присутнім відвідувачам. Яскраві костюми, техніка виконання, а ще велике бажання дарувати хороший настрій, підкорили серця глядачів. Кожен вихід фіналістів на сцену супроводжувався шаленими оплесками.

 Нелегко вибирати кращих із кращих, і цю почесну місію виконали члени журі, які були з учасниками і оцінювали їхню майстерність чотири місяці та допомагали в підготовці:

1. Дмитро Подорошко – конферансьє.

2. Тітовська Ірина – конферансьє.

3. Аліна Красовіна – талановита співачка.

4. Анна Юріївна – керівник арт - студії "Глорія"

 У фінал потрапили й вихованка Драбівського районного Будинку дитячої творчості Засенко Євгенія, та дует у складі: Засенко Надії та Медведьової Ірини, які на високому рівні представили свій заклад і район та отримали дипломи фіналістів талант-шоу «Битва Талантів 2» та масу задоволення.

 

 

Змагання «KPI CITY RACE»

 14 травня 2016 року в м.Київ територія НТУ «КПІ» відбулися змагання «KPI CITY RACE»

Організатор: клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР».

 KPI CITY RACE 2016 – індивідуальна гонка, дистанція якої проходить на території КПІ та прилеглих районів. У дистанцію був включений лабіринт. Кількість учасників 330.

 Драбівський районний Будинок дитячої творчості представила команда у складі 6 осіб: 4 дітей та 2 дорослих (Засенко Євгенія, Кабанова Світлана, Поліщук Діма, Кабанов Назар, Засенко Надія, Кабанов Руслан (керівник гуртка Засенко Н.А.)). На гідному рівні представили наш заклад, отримали масу позитивних вражень та новий досвід. Бажаєм нашим вихованцям перемог та не зупинятись на досягнутому а йти тільки вперед.

 

Безпека дорожнього руху

 18 травня 2016 року в Драбівському районному Будинку дитячої творчості відбувся захід присвячений темі «Безпека дорожнього руху». У ході якого вихованці позашкільного навчального закладу ознайомились із правилами поводження на вулицях і шляхах, безпечного руху на велосипедах та по проїзній частині.Закріпили свої знання на практиці за допомогою естафет, вікторин, конкурсів. Вихованці отримали масу задоволення і вражень.

 Такий захід є надзвичайно актуальним, адже попереду у дітей літні канікули, ці знання це – запорука збереження життя і здоров’я дітей.

 

Півфінал «Битви Талантів»

 В неділю, 24 квітня 2016 року в ТРЦ "Любава" відбувся півфінал талант–шоу "Битва талантів" 2 сезон.

 Талант - шоу пройшло яскраво, емоційно, творчо і запально, незважаючи на хвилювання учасників.

 З кожним номером учасники не переставали дивувати членів журі зміною образів, репертуару і жанру. В цілому всі виступи склалися в одну картину і залишили незабутнє враження від шоу.

Всього було відібрано 30 півфіналістів в п'яти номінаціях:

- Хореографія;

- Вокал;

- Розмовний жанр;

- Оригінальний жанр;

- Хенд-мейд;

 У фінал пройшло 15 фіналістів талант – шоу "Битва талантів" і серед них представники Драбівського районного Будинку дитячої творчості: Засенко Євгенія; дует Засенко Надія та Медведьова Ірина.

 Наші вихованці багаті на таланти і ми в цьому переконуємося кожного дня! Бажаємо перемоги у фіналі і в інших конкурсах та фестивалях!

 

 

Командний чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування. Кубок області (5-6 етапи)

 28-30 квітня в с.Будище відбувся командний чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування. Кубок області (5-6 етапи). Змагання проводились з метою популяризації та пропаганди спортивного орієнтування в області; підвищення спортивної майстерності; виявлення сильніших спортсменів; підготовки спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та виконання розрядних нормативів.

 Загальне керівництво підготовкою та проведениям змагань здійснювалось Унравлінням у справах сімї, молоді та спорту облдержадміністрації та Федерації спортивного оріентування  Черкаської області.

 Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда у складі 7 учасників (керівник гуртка Засенко Н.А.). Які гідно представили наш заклад, та отримали такі результати: Засенко Надія – І місце, Кабанов Назар – ІІ місце, Кабанов Богдан – ІІІ місце, Згідно командного протоколу команда Драбівського районного Будинку дитячої творчості посіла 5 місце. Вітаємо наших учасників і чекаємо на подальші перемоги.

Директор БДТ                                                     Н.А.Засенко

 

 

Відкритий Чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Кубок області (3-4 етапи)

  14-17 квітня 2016 року відбувся відкритий Чемпіонат області зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Кубок області (3-4 етапи).

  Змагання проводились з метою популяризації та пропаганди спортивного орієнтування в області; підвищення спортивної майстерності; виявлення сильніших спортсменів; підготовки  спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та виконання розрядних нормативів.

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості представила команда у складі 8 осіб, керівник гуртка «Спортивне орієнтування» Засенко Н.А. Та отримали чудові результати: Кабанов Богдан І місце у групі Ч-10 (на коротких дистанціях), І місце у групі Ч-10 (на середніх дистанціях), Засенко Євгенія ІІІ місце у групі Ж-12 (на середніх дистанціях), Кабанова Світлана ІІ місце у групі Ж-12 (на коротких дистанціях), Хміль Дарина І місце у групі Ж-10 (на середніх дистанціях), Бажан Олєг І місце у групі Ч/OPEN (на середніх дистанціях), ІІІ місце у групі Ч/OPEN (на коротких дистанціях).

         Вітаємо наших вихованців та бажаємо подальших перемог!

 

Обласні змагання з паркового спортивного орієнтування

  02 квітня 2016 року відбулися обласні змання з паркового спортивного орієнтування в м.Черкаси. Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізкультурою і спортом, подальшого розвитку спортивного орієнтування серед школярів та молоді, виявлення сильніших спортсменів і команд.

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда з 4 учасників (керівник гуртка Засенко Н.А.), які гідно представили заклад. Та отримали такі результати: Кабанов Богдан – І місце у групі Ч-12, Поліщук Дмитро – ІІ місце у групі Ч-12, Засенко Євгенія – ІІІ місце у групі Ж-14, Кабанова Світлана – ІІІ місце у групі Ж-12. З чим їх і вітаєм і бажаєм подальших перемог.

 

  26-27 березня відбувся відкритий міський вокальний конкурс «Bravo sound» в м.Черкаси. Що мав за метою активізацію творчої діяльності дитячих вокальних колективів та окремих виконавців, створення умов для розвитку традицій сучасного естрадного вокального мистецтва.

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляли вихованці вокального гуртка, керівник Медведьова І.А., які гідно представили наш заклад.

  Отримали нагороди та призи: диплом лауреата І ступеня Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» зразковий ансамбль «Нова хвиля», диплом лауреата ІІІ ступеня Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» Засенко Євгенія (народний вокал, солісти), подяка Медведьовій Ірині Андріївні, та дипломи учасників отримали: Ансамбль «Друзі», Мороз Єва, Баштан Віталіна, Устименко Діана, Устименко Руслана, Каракай Анастасія, Яровенко Анастасія, Ансамбль «Сонечко», Ансамбль «Зірочки», Кабанова Світлана, Красун Аня, Осадча Вікторія, Дует Осадча Вікторія та Івануса Андрій.

         Вітаємо наших вихованців та бажаємо подальших перемог.

 

 

«Козацька слава не вмре, не поляже».

     У минулого українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й дужі, як леви. Ось звідки розливається воля й козацтво на всю країну!»

      Козацтво не було випадковістю на нашій землі…Прибуваючи до безмежного степу, козаки селилися понад Дніпром та Південним Бугом. Особливо їх приваблював Дніпро священна і заповітна ріка, оспівана в думах та переказах. Козаки називали Дніпро своїм «братом».

     Історія нашої держави, її минуле – тісно переплітається із подіями сьогодення. Переконуючи нас в тому, що ми вільний народ, який живе у незалежній державі.

     Тому, 20 листопада 2015 року в районному Будинку дитячої творчості відбувся захід «Козацька слава не вмре, не поляже». Учасниками якого були команди - «Хортиця» Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Бойовий» Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів та «Козацькі діти» Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка-гімназія»

     На початку заходу присутні в залі вшанували хвилиною мовчання героїв, які полягли за свободу народу під час сутичок на Майдані та героїв - воїнів АТО. Потім відбулося представлення команд та козацьких страв приготованих учасниками. Учні показали свою креативність та артистичність у виконанні завдання. Журі у складі Засенко Н.А. – директора Будинку дитячої творчості,  Вольф Л.Г. – методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації та Медведьової І.А. – керівника гуртка «вокальний» - не тільки оцінили представлення страв, а і їх смак.

Різноманітні конкурси та козацька вікторина відбулися у теплій дружній атмосфері. Для учасників звучали українські пісні з вустЄвгенії Засенко та ансамблю «Друзі».

 

    Вітаємо переможця заходу -  команду «Хортиця» Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка набрала найбільшу кількість балів та виборола  І місце.

     ІІ місце отримала команда «Бойовий» Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів.   

     ІІІ місце - «Козацькі діти» Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка-гімназія»

     Всім учасникам вручено грамоти районного Будинку дитячої творчості.

 

Вокальному колективу надано звання зразковий колектив

  Відповідно наказу Міністерства освіти і науки України №864 від 10.08.2015р. «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив» на підставі рішення експертної комісії Міністерства освіти і науки України з питань присвоєння звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив» творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України, вокальному ансамблю «Нова хвиля» Драбівського районного Будинку дитячої творчості (керівник Медведьова Ірина Андріївна) було присвоєно почесне звання Зразковий художній колектив».

  Від щирого серця вітаємо наших вихованців вокального ансамблю та керівника гуртка з цим почесним званням та хочемо побажати і надалі якомога більше перемог і творчих злетів