Новорічні свята

в Драбівському районному Будинку дитячої творчості

 

Красуня ялинка та казкові герої зібрали у святковій залі Драбівського районного Будинку дитячої творчості на новорічні ранки вихованців БДТ.

Ранки проходили з 24 по 30 грудня, 31 грудня вихованці БДТ разом з керівниками приймали участь у новорічному концерті в РЦКД

Ніщо не може зрівнятися з новорічним святом, коли дитина заходить у казку і оживають казкові герої, а ти і сам один із них! І не має значення, скільки тобі років, головне – щоб було весело і цікаво у колі по-казковому вбраних ровесників. Пам’ятаючи, що для дітей новорічне дійство з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, танцями, піснями – це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства, організатори намагались зробити його незабутнім. Вихованці продемонстрували батькам та присутнім свої таланти – вони грали у різні ігри із казковими героями, співали пісень та водили хороводи. 

Новорічні ранки були орієнтовані на кожну вікову групу дітей, щоб було всім цікаво. Та що вже казати про дітей, коли в дорослих це свято викликає щиру посмішку та радість.

 

Окрім вітань та подарунків, усі діти отримали хвилю позитивних емоцій від розважальної програми. 

 

 

„Світе ясний, світе милий – моя Україна” в проекті ЧОВ ДФУ „Диво дивне – дитяча душа”

Під такою назвою відбувся гала-концерт присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області, 21 грудня у суботу о 13 годині у приміщенні Черкаської філармонії.

Були підбиті підсумки обласного фестивалю-конкурсу„Світе ясний, світе милий – моя Україна” в проекті ЧОВ ДФУ „Диво дивне – дитяча душа”, в якому приймали участь вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості.

Засенко Євгенія отримала від Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України, диплом Лауреата ІІ премії дитячого обласного пісенного фестивалю «Диво дивне – дитяча душа», присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області. Вікова категорія 6-10 років.

Ансамбль «Веселка» у складі: Воловіченко Влада, Баштан Віталіни, Богдан Даші, Устименко Діани, Устименко Руслани, Рудик Насті, Коршак Інни, Несват Олі отримали диплом дипломанта дитячого обласного пісенного фестивалю «Диво дивне – дитяча душа», присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області.

Ансамбль «Друзі» у складі: Засенко Євгенії, Ситника Максима, Івануси Андрія, Сандиги Віталіка, Кабанової Світлани, Каракай Тані, Кутової Насті отримали диплом дипломанта дитячого обласного пісенного фестивалю «Диво дивне – дитяча душа», присвяченого святкуванню 200-ої річниці до дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області.

Від щирого серця вітаємо наших вихованців і бажаємо їм подальших здобутків.

 

"Я хочу жити в якісному світі”

Визначено переможців та призерів регіонального рівня

 Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка

"Я хочу жити в якісному світі” 2013 року

 

     У 2013 році, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року № 89-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні, яким надається статус міжнародних та національних”, виставці "100 кращих товарів України” та виставці дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі” надано статус національних.

     У цьому році виставки відзначають ювілей – 10 років.

    Талановиті діти у квітні-вересні надсилали малюнки для участі у виставці-конкурсі до Державного підприємства "Черкасистандартметрологія”, яке здійснює організаційно 

- технічне та інформаційне забезпечення проведення заходу на Черкащині.

    На розгляд Регіонального конкурсного журі Черкаської області було представлено 207 творчих робіт дітей.

Конкурсні роботи учасники виконували за номінаціями:

-"Я пізнаю якісну продукцію" – 83 роботи, 

-"Ми – архітектори якісного світу” – 80 робіт,

-"Кращий плакат на споживчу тематику” - 44 роботи.

Участь у виставці-конкурсі взяли діти трьох вікових категорій, а саме:

5 - 8 років – 72 роботи,

9 - 12 років - 115 робіт,

13 - 17 років – 20 робіт.

    До уваги Регіонального конкурсного журі були представлені малюнки, які надійшли з Черкаського, Чигиринського, Христинівського, Жашківського, Звенигородського, Драбівського, Тальнівського, Шполянського, Городищенського, Золотоніського, Монастирищенського, Смілянського районів та міста Черкаси.

     17 вересня 2013 року відбулося засідання Регіонального конкурсного журі, яке очолив керівник ДП "Черкаси-стандартметрологія” Мирошниченко Андрій Федорович.

     Члени журі оглянули виставку та затвердили список призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі” 2013 року по Черкаській області.

      Всього відзначено 42 конкурсні роботи, з них: І місце - 9, ІІ місце - 18, ІІІ місце – 15.

     Засенко Євгенія, яка навчається в Драбівському районному Будинку дитячої творчості в гуртку «Образотворче мистецтво» керівник гуртка Засенко Надія Анатоліївна, отримала ІІІ місце в номінації «Ми-архітектори якісного світу» в віковій категорії 9-12 років.

      Урочиста церемонія нагородження Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі” відбулася 18 грудня у Черкаському художньому музеї з участю нашої вихованки яка отримала грамоту та цінні подарунки. І наостанок всі учасники урочистої церемонії відвідали кінотеатр та переглянули мультфільм «Як спіймати перо жар-птиці».

 

 

Директор БДТ                                                     Н.А.Засенко

 

Свято для дітей-сиріт та дітей 

позбавлених батьківського піклування, в день святого Миколая

Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є день Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.

Традиційно 19 грудня в Будинку дитячої творчості відбулося свято «На радість дітям Миколай іде по світу» для дітей-сиріт та дітейпозбавлених батьківського піклуванняДрабівського районуДля дітей районним Будинком дитячої творчості підготовлено святковий концерт та конкурсну програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

    Всіх учасників свята привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Володимирович Лобода та побажав, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, побажав їм міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні. Володимир Володимирович зазначив: «Ці діти потребують нашої уваги та піклування. Політика нашої держави побудована на всебічній підтримці «державних» дітей, і ми намагаємося робити все, щоб забезпечити їм необхідні умови, а головне, щоб вони зростали в люблячих родинах».

 

   З нагоди Дня Святого Миколая всі діти отримали солодкі подарунки.

 

"Миколай прийшов у гості"

Ще хвилинку невеличку

Терпеливо ми заждімо –

Миколай святий в наш дім

Скоро завітає…

 

      Щороку, 19 грудня, в Україні традиційно вшановують Святого Миколая Чудотворця – покровителя і заступника всіх дітей. Цього дня чекають з нетерпінням всі люди, а особливо – діти, бо ж подарунки - «миколайчики» є найжаданішими приємними несподіванками у кожному домі, в кожній сім’ї.

        Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня 2013 року, в Будинку дитячої творчості відбулося святкове дійство «Миколай прийшов у гості» для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей району, які прибули сюди за сприяння районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        

 У святково прикрашеному залі діти мали змогу переглянути змістовний тематичний захід, який підготували прихожани Свято-Михайлівської православної церкви смт Драбів, взяти участь у конкурсно-розважальній програмі. Вихованці Будинку дитячої творчості – зразковий хореографічний ансамбль «Юність» та ансамбль «Друзі» подарували маленьким глядачам цікавий концерт. Кожній дитині – учаснику святкового заходу було вручено солодощі та подарунки.

        Щиро вітаємо всіх, і дорослих, і малих, зі святом – Днем Святого Миколая. Бажаємо бути щедрими, щасливими, здоровими. І хай у кожному серці горить іскорка доброти, співчуття і милосердя!

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів

 „Золота Антилопа”

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” проходив в м.Києві 22 та 24 листопада у концертному залі Київського Національного лінгвістичного університету в рамках Фестивального Руху «ПОТОКИ ТВОРЧОСТІ» під егідою Української федерації танців. За підтримки: Міністерства культури України, Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту при Київській міській адміністрації, Головного управління культури при Київській міській адміністрації, Українській федерації йоги.

  

Головною метою Фестивалю є популяризація дитячої творчості, надання для  дітей і підлітків можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва; естетичне виховання підростаючого покоління, розвиток і підвищення творчої активності дітей і підлітків, організація їх дозвілля і активного відпочинку; знайомство з різними творчими колективами, встановлення творчих контактів між колективами, обмін досвідом роботи ансамблів - учасників фестивалю в художньо-естетичному вихованні дітей і підлітків; демонстрація і підтвердження професійної майстерності і кваліфікації керівників і педагогів, творчих колективів і виконавців.

Фестиваль анонсується  на Офіційному сайті ФД «Потоки Творчості», на головному порталі Української федерації танців, в ІА «Укрінформ», в с.

Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості приймали участь: солістка Засенко Євгенія, та зразковий хореографічний ансамбль «Юність». Які гідно представили себе та свої номери на фестивалі-конкурсі. Всі отримали дипломи учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа”. Зразковий хореографічний ансамбль «Юність» отримав зоряний статус. Танці народів світу – 2 місце.

Бажаємо всім вихованцям Будинку дитячої творчості приймати участь у конкурсах, не стояти на місті і рухатись тільки вперед!!!

 

«Дитинство — коли все дивно і ніщо не викликає подиву»

А. Рівароль

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Ці та інші права передбачені Конвенцією про права дитини, яка була прийнята резолюцією 44/25 Генеральної асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Саме тому, щорічно, 20 листопада світова спільнота святкує Всесвітній день дитини.

20 листопада 2013 року, у рамках відзначення Всесвітнього дня дитини, в БДТ відбувся виховний захід «Вчимося жити безпечно», в ході якого вихованці позашкільного закладу удосконалили свої звання з правил техніки безпеки у побуті, на вулицях і шляхах, правил надання першої медичної допомоги, а також закріпили ці знання практичними вправами.

Цей виховний захід був організований для дітей-гуртківців БДТ. Участь у ньому взяли представники установ і організацій району: Пилипенко В.Л. районний лікар-офтальмолог Драбівської ЦРЛ, інженер з охорони праці Драбівського РЕМу Бойко В.В, інженер з охорони праці УЕГГ Ничипоренко А.І.

 

І звичайно наостанок діти отримали привітання від вокального ансамблю «Веселка» та Засенко Євгенії, які подарували всім присутнім пісні та чудовий настрій. 

 

«Світе мій ясний, світе милий – моя Україна»

 

17 листопада 2013 року в м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196 в Черкаській обласній  філармонії відбувся обласний фестиваль-конкурс «Світе мій ясний, світе милий – моя Україна» проект ЧОВ ДФУ «Диво дивне – дитяча душа», присвячений 200 річниці з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, та 60 річниці створення Черкаської області. Організатори: Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України, Черкаська обласна філармонія.

Мета фестивалю: через пісню, її слова і мелодію вклонитися святими і сокровенними почуттями любові до землі – ймення якій Україна, українському талановитому роду, духовним вершинам Черкащини, священній і нетлінній пам’яті Великого Кобзаря, та 60 річниці Черкаської області.

Від Драбівського Будинку дитячої творчості взяли участь два вокалісти - Засенко Євгенія, Сандига Віталік та два ансамблі «Веселка» і «Друзі», які порадували глядачів своїми виступами.

 

Підсумки цього заходу будуть підведені 21 грудня 2013 року.

 

Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості 

в «Чорнобаївських зорепадах»

 

30, 31 жовтня та 1 листопада 2013 року в смт.Чорнобай відбувся п’ятий Міжнародний дитячий пісенний телевізійний фестиваль "Чорнобаївські зорепади”. Фестиваль є культурно-мистецьким заходом і проводиться щорічно.

Співзасновниками фестивалю є: Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «УТР»,  Чорнобаївська районна  державна адміністрація та районна рада,  АТ «Агро-Златодар», Народний артист України Мар’ян Гаденко.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало журі в складі Народного артиста України Мар’яна Гаденка (голова журі), заслуженої артистки України Ніни Мирводи, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Тетяни Мудрої та ін.

Фестиваль зібрав більше ста пятдисяти юних співаків із 14 регіонів України та Криму.

Від Драбівського Будинку дитячої творчості брали участь ансамбль «Нова Хвиля» та Засенко Євгенія, керівник Медведьова Ірина Андріївна. Ансамбль «Нова Хвиля» отримав диплом та статуетку учасника, Засенко Євгенія пройшла всі три тури, в другому турі Євгенію та Дашу (з Ірклієва) з’єднали в дует, і ми працювали вже в дуеті. Їм вручили дипломи та статуетки дипломанта П’ятого Міжнародного дитячого пісенного телевізійного фестивалю "Чорнобаївські зорепади”. З усих номерів, які потрапили в третій тур, відібрали для гала концерту 35, наш номер теж увійшов в гала-концерт, який транслюватимуть у 150 країнах світу.

Колектив Будинку дитячої творчості щиро вітає Женю Засенко з отриманням звання дипломанта П’ятого Міжнародного дитячого фестивалю "Чорнобаївські Зорепади"

обласний фестиваль для творчо обдарованих та талановитих дітей та молоді «Скарбничка Майбуття»

30 березня 2014 року в м.Черкаси в Міському Будинку культури відбувся обласний фестиваль для творчо обдарованих та талановитих дітей та молоді «Скарбничка Майбуття», який щорічно проводить Спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини в рамках реалізації обласної програми «Мистецький олімп».

Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості в жанрі вокал приймали участь солісти: Засенко Євгенія, Каракай Тетяна, Сандига Віталік, ансамблі: «Друзі», «Веселка» та дует у складі Рудик Насті та Несват Олі.

Вихованці БДТ гідно представили себе та заклад на фестивалі. Засенко Євгенія отримала - ІІ місце, ансамбль «Друзі» - ІІ місце, Сандига Віталік - ІІІ місце.

Від щирого серця вітаємо наших переможців та бажаємо всім ще більших здобутків та перемог

 

«Мамо рідна, Ти моя молитва»

Під такою назвою вже чотирнадцять років поспіль в Тальному проходить фестиваль – конкурс на краще виконання пісні  про Матір. Конкурс Всеукраїнський, і проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти та науки України, під патронатом: депутата обласної ради Олександра Короткова, Тальнівського міського голови Олександра Біленка, редакції газети «Рідна Земля».

Саме сюди приїжджають діти з різних областей щоб підкреслити свою любов піснею найвеличнішої з величніших – Матері. Вони принесли на конкурс не лише пісню про маму, а й свою любов до найдорожчої в світі людини.

Найщиріша. Наймиліша. Найдобріша. Мати. Усі ми родом із пісень наших матерів, з їхньої глибокої й найщирішої любові. Саме на землі трипільських цивілізацій, на святій хліборобській землі, де мати спокон віків була хранителькою і повелителькою роду і де завжди її возвеличували до найвищих чеснот святості й любові, проходить цей фестиваль-конкурс.

Фестиваль-конкурс проводиться в День Матері. Мамам всіх учасників конкурсу вручали хлібний сувенір – голубку, спечену тальнівськими майстрами, і рушник.

Журі конкурсу в складі заслужених працівників культури України М. О. Вовка, О. І. Сошинського, композитора Л. С. Столярської та інших відзначило високий виконавчий рівень учасників конкурсу. У фестивалі-конкурсі прийняли участь біля 60 учасників різної вікової категорії.

Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості у молодшій віковій категорії 10-14 років приймала участь Засенко Євгенія, яка серед тридцяти учасників в своїй категорії виборола почесне 3 місце отримала диплом та статуетку. А дует у складі Медведьової Ірини та Кушнір Наталії отримали найвище звання – «Гран-прі фестивалю» та кубок.

Всі учасники отримали подарунки, масу задоволень та вражень, але саме головне що вони мають в своєму серці любов до своїх матерів.

 

Фестиваль «Повір у себе».