Головна » 2013 » Листопад » 5 » Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості в «Чорнобаївських зорепадах»
5:31 PM
Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості в «Чорнобаївських зорепадах»

Вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості 

в «Чорнобаївських зорепадах»


30, 31 жовтня та 1 листопада 2013 року в смт.Чорнобай відбувся п’ятий Міжнародний дитячий пісенний телевізійний фестиваль "Чорнобаївські зорепади”. Фестиваль є культурно-мистецьким заходом і проводиться щорічно.

Співзасновниками фестивалю є: Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «УТР»,  Чорнобаївська районна  державна адміністрація та районна рада,  АТ «Агро-Златодар», Народний артист України Мар’ян Гаденко.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало журі в складі Народного артиста України Мар’яна Гаденка (голова журі), заслуженоїартистки України Ніни Мирводи, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Тетяни Мудрої та ін.

Фестиваль зібрав більше ста пятдисяти юних співаків із 14 регіонів України та Криму.

Від Драбівського Будинку дитячої творчості брали участь ансамбль «Нова Хвиля» та Засенко Євгенія, керівник Медведьова Ірина Андріївна. Ансамбль «Нова Хвиля» отримав диплом та статуетку учасника, Засенко Євгенія пройшла всі три тури, в другому турі Євгенію та Дашу (з Ірклієва) з’єднали в дует, і ми працювали вже в дуеті. Їм вручили дипломи та статуетки дипломанта П’ятого Міжнародного дитячого пісенного телевізійногофестивалю "Чорнобаївські зорепади”. З усих номерів, які потрапили в третій тур, відібрали для гала концерту 35, наш номер теж увійшов в гала-концерт, який транслюватимуть у 150 країнах світу.

Колектив Будинку дитячої творчості щиро вітає Женю Засенко з отриманням звання дипломанта П’ятого Міжнародного дитячого пісенноготелевізійного фестивалю "Чорнобаївські зорепади”, та бажає подальших успіхів і досягнень.

Віримо, що гуртківці БДТ і надалі братимуть участь в різних конкурсах і фестивалях, розкриватимуть свої самобутні таланти, здобуватимуть перемоги і заслужені нагороди.

Переглядів: 214 | Додав: drabiv_bdt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: