Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів

 „Золота Антилопа”

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих творчих колективів „Золота Антилопа” проходив в м.Києві 22 та 24 листопада у концертному залі Київського Національного лінгвістичного університету в рамках Фестивального Руху «ПОТОКИ ТВОРЧОСТІ» під егідою Української федерації танців. За підтримки: Міністерства культури України, Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту при Київській міській адміністрації, Головного управління культури при Київській міській адміністрації, Українській федерації йоги.

  

Головною метою Фестивалю є популяризація дитячої творчості, надання для  дітей і підлітків можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва; естетичне виховання підростаючого покоління, розвиток і підвищення творчої активності дітей і підлітків, організація їх дозвілля і активного відпочинку; знайомство з різними творчими колективами, встановлення творчих контактів між колективами, обмін досвідом роботи ансамблів - учасників фестивалю в художньо-естетичному вихованні дітей і підлітків; демонстрація і підтвердження професійної майстерності і кваліфікації керівників і педагогів, творчих колективів і виконавців.

Фестиваль анонсується  на Офіційному сайті ФД «Потоки Творчості», на головному порталі Української федерації танців, в ІА «Укрінформ», в с.

Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості приймали участь: солістка Засенко Євгенія, та зразковий хореографічний ансамбль «Юність». Які гідно представили себе та свої номери на фестивалі-конкурсі. Всі отримали дипломи учасника Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих творчих колективів „Золота Антилопа”. Зразковий хореографічний ансамбль «Юність» отримав зоряний статус. Танці народів світу – 2 місце.

Бажаємо всім вихованцям Будинку дитячої творчості приймати участь у конкурсах, не стояти на місті і рухатись тільки вперед!!!