«Козацька слава не вмре, не поляже».

     У минулого українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й дужі, як леви. Ось звідки розливається воля й козацтво на всю країну!»

      Козацтво не було випадковістю на нашій землі…Прибуваючи до безмежного степу, козаки селилися понад Дніпром та Південним Бугом. Особливо їх приваблював Дніпро священна і заповітна ріка, оспівана в думах та переказах. Козаки називали Дніпро своїм «братом».

     Історія нашої держави, її минуле – тісно переплітається із подіями сьогодення. Переконуючи нас в тому, що ми вільний народ, який живе у незалежній державі.

     Тому, 20 листопада 2015 року в районному Будинку дитячої творчості відбувся захід «Козацька слава не вмре, не поляже». Учасниками якого були команди - «Хортиця» Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Бойовий» Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів та «Козацькі діти» Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка-гімназія»

     На початку заходу присутні в залі вшанували хвилиною мовчання героїв, які полягли за свободу народу під час сутичок на Майдані та героїв - воїнів АТО. Потім відбулося представлення команд та козацьких страв приготованих учасниками. Учні показали свою креативність та артистичність у виконанні завдання. Журі у складі Засенко Н.А. – директора Будинку дитячої творчості,  Вольф Л.Г. – методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації та Медведьової І.А. – керівника гуртка «вокальний» - не тільки оцінили представлення страв, а і їх смак.

Різноманітні конкурси та козацька вікторина відбулися у теплій дружній атмосфері. Для учасників звучали українські пісні з вустЄвгенії Засенко та ансамблю «Друзі».

 

    Вітаємо переможця заходу -  команду «Хортиця» Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка набрала найбільшу кількість балів та виборола  І місце.

     ІІ місце отримала команда «Бойовий» Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів.   

     ІІІ місце - «Козацькі діти» Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка-гімназія»

     Всім учасникам вручено грамоти районного Будинку дитячої творчості.

 

 

Методист Будинку дитячої творчості                           О.Ю.Масюк