"Миколай прийшов у гості"

Ще хвилинку невеличку

Терпеливо ми заждімо –

Миколай святий в наш дім

Скоро завітає…

 

      Щороку, 19 грудня, в Україні традиційно вшановують Святого Миколая Чудотворця – покровителя і заступника всіх дітей. Цього дня чекають з нетерпінням всі люди, а особливо – діти, бо ж подарунки - «миколайчики» є найжаданішими приємними несподіванками у кожному домі, в кожній сім’ї.

        Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня 2013 року, в Будинку дитячої творчості відбулося святкове дійство «Миколай прийшов у гості» для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей району, які прибули сюди за сприяння районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        

 У святково прикрашеному залі діти мали змогу переглянути змістовний тематичний захід, який підготували прихожани Свято-Михайлівської православної церкви смт Драбів, взяти участь у конкурсно-розважальній програмі. Вихованці Будинку дитячої творчості – зразковий хореографічний ансамбль «Юність» та ансамбль «Друзі» подарували маленьким глядачам цікавий концерт. Кожній дитині – учаснику святкового заходу було вручено солодощі та подарунки.

        Щиро вітаємо всіх, і дорослих, і малих, зі святом – Днем Святого Миколая. Бажаємо бути щедрими, щасливими, здоровими. І хай у кожному серці горить іскорка доброти, співчуття і милосердя!