«Мамо рідна, Ти моя молитва»

Під такою назвою вже чотирнадцять років поспіль в Тальному проходить фестиваль – конкурс на краще виконання пісні  про Матір. Конкурс Всеукраїнський, і проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти та науки України, під патронатом: депутата обласної ради Олександра Короткова, Тальнівського міського голови Олександра Біленка, редакції газети «Рідна Земля».

Саме сюди приїжджають діти з різних областей щоб підкреслити свою любов піснею найвеличнішої з величніших – Матері. Вони принесли на конкурс не лише пісню про маму, а й свою любов до найдорожчої в світі людини.

Найщиріша. Наймиліша. Найдобріша. Мати. Усі ми родом із пісень наших матерів, з їхньої глибокої й найщирішої любові. Саме на землі трипільських цивілізацій, на святій хліборобській землі, де мати спокон віків була хранителькою і повелителькою роду і де завжди її возвеличували до найвищих чеснот святості й любові, проходить цей фестиваль-конкурс.

Фестиваль-конкурс проводиться в День Матері. Мамам всіх учасників конкурсу вручали хлібний сувенір – голубку, спечену тальнівськими майстрами, і рушник.

Журі конкурсу в складі заслужених працівників культури України М. О. Вовка, О. І. Сошинського, композитора Л. С. Столярської та інших відзначило високий виконавчий рівень учасників конкурсу. У фестивалі-конкурсі прийняли участь біля 60 учасників різної вікової категорії.

Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості у молодшій віковій категорії 10-14 років приймала участь Засенко Євгенія, яка серед тридцяти учасників в своїй категорії виборола почесне 3 місце отримала диплом та статуетку. А дует у складі Медведьової Ірини та Кушнір Наталії отримали найвище звання – «Гран-прі фестивалю» та кубок.

Всі учасники отримали подарунки, масу задоволень та вражень, але саме головне що вони мають в своєму серці любов до своїх матерів.

 

                                                                                Директор Драбівського районного

                                                                                Будинку дитячої творчості Засенко Н.А.