Обласний конкурс «Пісенна райдуга - 2016»

  2 квітня 2016р. відбувся конкурс «Пісенна райдуга» на краще виконання академічних вокальних творів та  української народної   пісні проводиться на базі Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака-Артемовського з метою   залучення учнів ДМШ, ДШМ та студентів мистецьких навчальних закладів до виконання  кращих зразків вокальної  класики  та української пісенної творчості.

                                               Н О М І Н А Ц І Ї

  • «Українська народна пісня» - старовинна або маловідома, із записів, зроблених у місці проживання, із виданого збірника.
  • «Українська народна пісня літературного походження»
  • «Українська пісенна класика» - твори українських класиків: М. Лисенка, К. Стеценка, Я. Степового та твори вітчизняних композиторів ХХ століття –П. Майбороди, А. Кос-Анатольського та ін. (орієнтовно до 1980-90-х рр.)
  • «Твір  світової вокальної класики» 

  Учасники представляли на конкурс один твір в одній з номінацій. Пісні виконувались acappella або із супроводом (фортепіано, баян, акордеон, гітара).

  Драбівський районний Будинок дитячої творчості на високому рівні представила Засенко Євгенія, яка серед великої кількості учасників виборола почесне ІІ місце та отримала медаль та грамоту, з чим її і вітаєм і бажаємо ще більших перемог.