Командний чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування. Кубок області (5-6 етапи)

 28-30 квітня в с.Будище відбувся командний чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування. Кубок області (5-6 етапи). Змагання проводились з метою популяризації та пропаганди спортивного орієнтування в області; підвищення спортивної майстерності; виявлення сильніших спортсменів; підготовки спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях та виконання розрядних нормативів.

 Загальне керівництво підготовкою та проведениям змагань здійснювалось Унравлінням у справах сімї, молоді та спорту облдержадміністрації та Федерації спортивного оріентування  Черкаської області.

 Драбівський районний Будинок дитячої творчості представляла команда у складі 7 учасників (керівник гуртка Засенко Н.А.). Які гідно представили наш заклад, та отримали такі результати: Засенко Надія – І місце, Кабанов Назар – ІІ місце, Кабанов Богдан – ІІІ місце, Згідно командного протоколу команда Драбівського районного Будинку дитячої творчості посіла 5 місце. Вітаємо наших учасників і чекаємо на подальші перемоги.

Директор БДТ                                                     Н.А.Засенко