Досягнення за 2017-2018 н.р.

  1. Наші досягнення за 2017-2018 навчальний рік

  2. Грамота управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за ІІІ місце по віковій категорії Ж-14 у Кубку Черкаської області (2 етап, спринт, бігом) зі спортивного орієнтування – Засенко Євгенія
  3. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Засенко Євгенія
  4. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Кривошей Євген
  5. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Магдич Таня
  6. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Хабло Єва
  7. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Осадчий
  8. Грамота Драбівського районного сектору та 5 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ Управління ДСНС України у Черкаській області за активну участь у проведенні районного конкурсу малюнків на протипожежну тематику – Солодка Дарина
  9. Грамота Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради за ІІ місце у віковій групі Ж-18 в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінній лист» - Засенко Надія
  10. Грамота Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради за участь у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінній лист» - команда Драбівського БДТ
  11. Сертифікат учасника Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», благодійного Фестивалю «Діти-дітям» - Засенко Надія Анатоліївна
  12. Сертифікат учасника Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», благодійного Фестивалю «Діти-дітям» - Засенко Євгенія Ярославівна
  13. Сертифікат учасника Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», благодійного Фестивалю «Діти-дітям» - Красун Анна Сергіївна
  14. Сертифікат учасника Міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», благодійного Фестивалю «Діти-дітям» - Медведьова Ірина Андріївна
  15. Диплом Міжнародного благодійного Фестивалю «Діти-дітям» за високий рівень вокальної майстерності - Засенко Євгенія
  16. Диплом Міжнародного благодійного Фестивалю «Діти-дітям» за високий рівень вокальної майстерності – Красун Анна
  17. Диплом Міжнародного благодійного Фестивалю «Діти-дітям» за «Артистизм та музичну майстерність» - Засенко Євгенія
  18. Диплом ІV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Українська естафета творчості" - Гран-Прі - зразковий хореографічний ансамбль "Юність"
  19. ДипломУОІН КЗЧОЦНТТУМЧОР обласної виставки-конкурсу «Мистецтво орігамі» у номінації «Сувеніри на основі орігамі» за роботу «Рак-відлюдник-море 2017» - ІІІ місце – Скорик Неля
  20. ДипломУОІН КЗЧОЦНТТУМЧОР обласної виставки-конкурсу «Мистецтво орігамі» у номінації «Кусудамі» за роботу «Морський їжак» - ІІ місце – Воловіченко Вадим
  21. ІІІ місце Панченко Марія, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Макаренко Любов Станіславівна)
  22. І місце в  номінації «Жанрове фото» Засенко Євгенія, вихованка Драбівського районного будинку дитячої творчості Драбівської районної ради (Українка я маленька – українці тато й ненька)
  23. І місце в номінації «Пам’ятки архітектури» Засенко Євгенія, вихованка Драбівського районного будинку дитячої творчості Драбівської районної ради (Драбівська церква)
  24. ІІІ місце Номінація «Портрет» Старша вікова група - Засенко Євгенія вихованка гуртка Драбівського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Портрет»
  25. І місце Номінація «Жанрове фото» Старша вікова група, Засенко Євгенія, вихованка гуртка Драбівського районного Будинку дитячої творчості Драбівської районної ради, за роботу «Наша земля найродючіша»
  26. ІІ місце в цій же номінації Засенко Євгенія, вихованка гуртка Драбівського районного Будинку дитячої творчості Драбівської районної ради, за роботу «Українка я маленька, українці тато й ненька»
  27. Диплом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості за роботу «Марсохід», яка отримала звання «Найновіші технології» в конкурсі «Зимові розваги» (номінація «Технічний виріб») – Корнієнко Анастасія
  28. Подяка за професійність, розвиток творчого потенціалу дітей, молоді та активну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Калейдоскоп талантів"- Засенко Надія керівник гуртка "Образотворче мистецтво"
  29. Подяка за професійність, розвиток творчого потенціалу дітей, молоді та активну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Калейдоскоп талантів"- Медведьова Ірина керівник вокального гуртка
  30. Диплом І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчих колективів "Калейдоскоп талантів" в номінації декоративно-прикладне мистецтво, вікова категорія друга - Засенко Євгенія
  31. Диплом І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчих колективів "Калейдоскоп талантів" в номінації пісенний жанр (народний), вікова категорія друга - Засенко Євгенія
  32. Диплом І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчих колективів "Калейдоскоп талантів" в номінації в номінації пісенний жанр (естрадний), вікова категорія друга - Засенко Євгенія
  33. Диплом ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчих колективів "Калейдоскоп талантів" в номінації в номінації пісенний жанр (естрадний), вікова категорія друга - Красун Анна
  34. Обласний конкурс початково-технічного моделювання У розділі "Найпростіші автомоделі": ІІ місце – Білоус Олексій, Довгенко Олег, Яценко Вадим, вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості, учні 3 класу Драбівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" (робота "Модель спортивного авто "Метеор", керівник Олійник В.М.)
  35. Обласний конкурс початково-технічного моделювання У розділі "Найпростіші авіа- та ракетомоделі": ІІ місце – Кабанов Назар, Кутовий Дмитро, вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості, учні 3 класу Драбівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  імені С.В. Васильченка - гімназія" (робота "Авіамодель "Як-3",  керівник Моісєєв В.В.)
  36. Диплом Гран-прі 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» декоративно-прикладне мистецтво – Засенко Євгенія (керівник Засенко Н.А.)
  37. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» старша група зразкового хореографічного ансамблю «Юність» (керівник Сандига О.В.)
  38. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» зразковий вокальний ансамбль «Нова Хвиля» (керівник Медведьова І.А.)
  39. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» вокальний ансамбль «Зірочки» (керівник Медведьова І.А.)
  40. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» народний вокал – Засенко Євгенія (керівник Медведьова І.А.)
  41. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» естрадний вокал – Красун Аня (керівник Медведьова І.А.)
  42. Диплом І місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» інструментальне мистецтво – Сергієнко Богдан керівник (Отвиновський П.П.)
  43. Диплом ІІ місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» середня група зразкового хореографічного ансамблю «Юність» (керівник Сандига О.В.)
  44. Диплом ІІ місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» вокальний ансамбль «Апельсин» (керівник Медведьова І.А.)
  45. Диплом ІІІ місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» вокальний ансамбль «Друзі» (керівник Медведьова І.А.)
  46. Диплом ІІІ місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» естрадний вокал – Перепелиця Поліна (керівник Медведьова І.А.)
  47. Диплом ІІІ місце 92 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Весняний зорепад» естрадний вокал – Хміль Даша керівник (Медведьова І.А.)
  48. Свідоцтво за участь у обласному конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забеспечення навчальоно-виховної діяльності закладів позашкільної освіти - Воловіченко Наталії Олександрівні керівнику гуртка ДРБДТ
  49. Грамота КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР» ПРИЗЕРА обласного етапу родинного конкурсу „Український коровай” - Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування»
  50. Подяка КЗ Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за організацію участі учнівської молоді в  обласному  етапі Всеукраїнського родинного конкурсу „Український коровай” - Засенко Надії Анатоліївні, директору Драбівського районного Будинку дитячої творчості Драбівської районної ради.
  51. Переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої Драбівщино» - зразковий ансамбль баяністів «Баян» (керівник Отвиновський П.П.)
  52. Переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої Драбівщино» - зразковий хореографічний ансамбль «Юність» (керівник Сандига О.В.)
  53. Переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої Драбівщино» - зразковий вокальний ансамбль «Нова Хвиля» (керівник Медведьова І.А.)
  54. Переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої Драбівщино» - Засенко Євгенія (керівник Медведьова І.А.)
  55. Переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої Драбівщино» - Красун Анна (керівник Медведьова І.А.)
  56. Свідоцтво за участь у обласному конкурсі рукописів навчальної літератури - Лолашвілі Ларисі Павлівні керівнику гуртка ДРБД
  57. Подяка КЗЧОЦРЗОДЧОР за організацію участі учнівської молоді в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" - керівнику гуртків БДТ Засенко Надії Анатоліївні
  58. Подяка КЗЧОЦРЗОДЧОР за організацію участі учнівської молоді в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" - керівнику гуртків БДТ Воловіченко Наталії Олександрівні
  59. Подяка КЗЧОЦРЗОДЧОР за організацію участі учнівської молоді в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" - керівнику гуртків БДТ Олійнику Вадиму Михайловичу
  60. Подяка КЗЧОЦРЗОДЧОР за активну участі  в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" - Діхтяренко Яні
  61. Грамота КЗЧОЦРЗОДЧОР за І місце в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" в номінації "Мій улюбленець в обєктиві" -  Засенко Євгенії
  62. Грамота КЗЧОЦРЗОДЧОР за І місце в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" в номінації "Мій улюбленець в обєктиві" -  Воловіченко Мирослава
  63. Грамота КЗЧОЦРЗОДЧОР за ІІІ місце в обласному етапі ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Загадкове життя домашніх улюбленців" в номінації "Мій улюбленець в обєктиві" -  Палкін Сергій
  64. Грамота КЗЧОЦРЗОДЧОР за ІІІ місце в обласному  конкурсі "Збережемо первоцвіти"  -  Воловіченко Мирослава, Стадник Марія
  65. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Вироби з тіста" - Осадча Юлія
  66. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Художнє різблення по дереву" - Роговий Руслан
  67. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Художнє різблення по дереву" - Гресь Олександр
  68. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Витинання" - Павленко Вікторія
  69. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Витинання" - Мазниця Дарина
  70. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" у номінації "Витинання" - Гринько Вікторія
  71. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Засенко Євгенія
  72. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Засенко Євгенія
  73. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за І місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Засенко Євгенія
  74. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Мелецька Анастасія
  75. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за І місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Карпенко Яна
  76. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Суденко Ілля
  77. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за І місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Мелецька Анастасія
  78. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Мелецька Анастасія
  79. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Мелецька Анастасія
  80. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Корнієнко Анастасія
  81. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"  - Карпенко Яна
  82. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   - Кабанов Назар
  83. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   - Кутовий Дмитро
  84. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   - Яценко Вадим
  85. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   - Білоус Олексій
  86. Диплом УОІНЧОДА   КЗЧОЦНТТУМЧОР за ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання   - Довгенко Олег
  87.