Досягнення за 2015-2016 н.р.

  1. Грамота Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України за участь у фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості "Козацький шлях" - Засенко Євгенії
  2. Грамота Черкаського обласного відділення Дитячого фонду України за участь у фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості "Козацький шлях" - Осадчій Вікторії
  3. Диплом переможця за ІІ місце у Всеукраїнському дитячому вокальному-хореографічному конкурсі-фестивалю "Салют талантів" - Засенко Євгенія
  4. Грамота управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації за ІІ місце у Кубку області зі спортивного орієнтування Ж-21 - Засенко Надія
  5. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Засенко Євгенії
  6. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Засенко Надії
  7. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Медведьовій Ірині
  8. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Красун Анні
  9. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - ансамбль "Нова Хвиля"
  10. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Кабановій Світлані
  11. Диплом учасника талант-шоу "Битва Талантів-2" - Баштан Віталіні
  12. Диплом переможця Всеукраїнського дитячого вокально-хореографічного конкурсу "ТВІЙ ОЛІМП" за ІІІ місце - Засенко Євгенія
  13. Диплом переможця Всеукраїнського дитячого вокально-хореографічного конкурсу "ТВІЙ ОЛІМП" за ІІІ місце - Осадча Вікторія
  14. Грамота за ІІІ місце у відкритому чемпіонаті м.Черкаси зі спортивного орієнтування по групі Ж-21 - Засенко Надія
  15. Грамота за ІІІ місце у відкритому чемпіонаті м.Черкаси зі спортивного орієнтування по групі Ж-12 - Засенко Євгенія
  16. Грамота за ІІІ місце у відкритому чемпіонаті м.Черкаси зі спортивного орієнтування по групі Ч/OPEN - Поліщук Діма
  17. Диплом лауреата І премії (народний вокал) Міжнародної корпорації "Зоряні мости" 50 ювілейний Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді "Весняний зорепад" - Засенко Євгенія
  18. Диплом за І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на довгих дистанціях), Кубку області (1-2 етапи) по групі Ч/OPEN - Поліщук Діма
  19. Диплом за ІІ місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на подовжених дистанціях), Кубку області (1-2 етапи) по групі Ч/OPEN - Поліщук Діма
  20. Диплом за ІІ місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на подовжених дистанціях), Кубку області (1-2 етапи) по групі Ч-10 - Кабанов Богдан
  21. Подяка Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Медведьовій Ірині Андріївні
  22. Диплом лауреата ІІІ ступеня Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» Засенко Євгенія (народний вокал, солісти)
  23. Диплом лауреата І ступеня Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» «Ансамбль «Нова хвиля»
  24. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Мороз Єва
  25. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Баштан Віталіна
  26. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Устименко Діана
  27. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Устименко Руслана
  28. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Каракай Анастасія
  29. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Яровенко Анастасія
  30. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Ансамбль «Сонечко»
  31. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Ансамбль «Зірочки»
  32. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Кабанова Світлана
  33. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Красун Аня
  34. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Осадча Вікторія
  35. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Ансамбль «Друзі»
  36. Диплом учасника Відкритого міського вокального конкурсу «Bravo sound» - Дует Осадча Вікторія та Івануса Андрій
  37. Грамота переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - Засенко Євгенія
  38. Грамота переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий хореографічний колектив "Юність"
  39. Грамота переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий вокальний ансамбль "Нова Хвиля"
  40. Грамота переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" - зразковий ансамбль баяністів "Баян"
  41. Грамота переможця районного огляду-конкурсу "Таланти твої, Драбівщино" – дует у складі Засенко Надії та Медведьової Ірини
  42. Диплом ІІ ступеня першого обласного конкурсу вокалістів "Пісенна радуга" - Засенко Євгенія
  43. Грамота за І місце в районному фестивалі творчості серед молодих вчителів "Талант плюс Талант" - дует у складі Засенко Надії та Медведьової Ірини
  44. Подяка за активну участь в обласному фестивалі творчості серед молодих учителів та учнів "Талант плюс Талант" - Засенко Надії Анатоліївні
  45. Подяка за активну участь в обласному фестивалі творчості серед молодих учителів та учнів "Талант плюс Талант" - Медведьовій Ірині Андріївні
  46. Грамота за ІІІ місце у віковій групі Ж-14 в обласних змаганнях з паркового орієнтування - Засенко Євгенія
  47. Грамота за ІІІ місце у віковій групі Ж-12 в обласних змаганнях з паркового орієнтування - Кабанова Світлана
  48. Грамота за ІІ місце у віковій групі Ч-12 в обласних змаганнях з паркового орієнтування - Поліщук Дмитро
  49. Грамота за І місце у віковій групі Ч-12 в обласних змаганнях з паркового орієнтування - Кабанов Богдан
  50. Диплом за І місце у групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Кабанов Богдан
  51. Диплом за І місце у групі Ч-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на короткихх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Кабанов Богдан
  52. Диплом за ІІІ місце у групі Ж-12 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Засенко Євгенія
  53. Диплом за І місце у групі Ч/ОРЕN у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Бажан Олег
  54. Диплом за ІІІ місце у групі Ч/ОРЕN у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на коротких дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Бажан Олег
  55. Диплом за І місце у групі Ж-10 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на середніх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Хміль Дарина
  56. Диплом за ІІ місце у групі Ж-12 у відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування (на короткихх дистанціях), Кубку області (3-4 етапи) - Кабанова Світлана
  57. Диплом за І місце в командному чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування - Засенко Надія
  58. Диплом за ІІ місце в командному чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування - Кабанов Назар
  59. Диплом за ІІІ місце в командному чемпіонаті Черкаської області зі спортивного орієнтування - Кабанов Богдан
  60. Гран - прі п’ятдесят восьмого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Зоряні мости до Дня захисту дітей» - Засенко Євгенія
  61. Гран - прі п’ятдесят восьмого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Зоряні мости до Дня захисту дітей» - зразковий вокальний ансамбль «Нова Хвиля»
  62. Диплом І ступеня п’ятдесят восьмого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Зоряні мости до Дня захисту дітей» - зразковий хореографічний ансамбль «Юність»
  63. Диплом фіналіста талант-шоу «Битва Талантів 2» -Засенко Надія та Медведьова Ірина
  64. Диплом фіналіста талант-шоу «Битва Талантів 2» -Засенко Євгенія
  65. Диплом УОІН ЧОДА за перемогу в обласному фестивалі-конкурсі «Мистецький диво грай Черкащини» - зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Нова Хвиля»
  66. Диплом УОІН ЧОДА за перемогу в обласному фестивалі-конкурсі «Мистецький диво грай Черкащини» - Засенко Євгенія
  67. Диплом  за ІІІ місце Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» (І обласний етап) номінація «Вироби з бісеру» - Бескровний Юрій
  68. Диплом  за ІІІ місце Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» (І обласний етап) номінація «Вироби з бісеру» - Тарасенко Іван
  69. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за І місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ж-16В – Баштан Віталіна
  70. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за ІІ місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ж-18В – Медведьова Ірина
  71. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за ІІІ місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ж-10В – Хміль Дарина
  72. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за ІІ місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ж-16В – Шевченко Валерія
  73. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за ІІІ місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ж-12В – Степанець Віта
  74. Диплом сектору у справах сімї, молоді та спорту Драбівської районної державної адміністрації за І місце у районних особисто-командних змаганнях зі спортивного орієнтування бігом у групі Ч-10В – Кабанов Назар
  75. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ж-12 – Засенко Євгенія
  76. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ч-10 – Кабанов Богдан
  77. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ч/OPEN – Кабанов Назар
  78. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ж/OPEN – Баштан Віталіна
  79. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ч-12 – Поліщук Дмитро
  80. Грамота Черкаського обласного центру фізичного здоровя населення «спорт для всіх» за ІІІ місце у спортивно-масовому заході зі спортивного орієнтування «Спортивне літо» у групі Ж-21 – Засенко Надія
  1.