«Дитинство — коли все дивно і ніщо не викликає подиву»

А. Рівароль

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Ці та інші права передбачені Конвенцією про права дитини, яка була прийнята резолюцією 44/25 Генеральної асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Саме тому, щорічно, 20 листопада світова спільнота святкує Всесвітній день дитини.

20 листопада 2013 року, у рамках відзначення Всесвітнього дня дитини, в БДТ відбувся виховний захід «Вчимося жити безпечно», в ході якого вихованці позашкільного закладу удосконалили свої звання з правил техніки безпеки у побуті, на вулицях і шляхах, правил надання першої медичної допомоги, а також закріпили ці знання практичними вправами.

Цей виховний захід був організований для дітей-гуртківців БДТ. Участь у ньому взяли представники установ і організацій району: Пилипенко В.Л. районний лікар-офтальмолог Драбівської ЦРЛ, інженер з охорони праці Драбівського РЕМу Бойко В.В, інженер з охорони праці УЕГГ Ничипоренко А.І.

І звичайно наостанок діти отримали привітання від вокального ансамблю «Веселка» та Засенко Євгенії, які подарували всім присутнім пісні та чудовий настрій.