День позашкілля у Драбівському НВК

10 вересня Драбівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка – гімназія» гостинно приймав своїх друзів – педагогічних працівників районного Будинку дитячої творчості. В цей день на базі означеного навчального закладу проводився День позашкілля. Мета проведення цього заходу - залучення дітей шкільного віку до занять у гуртках за інтересами у вільний від навчання час.

  Цікава творча програма за участю керівників гуртків викликала неабиякий інтерес у школярів та створила атмосферу радості та задоволення.

  Майстер – класи гуртків декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва викликали захоплення учнів, адже кожен бажаючий спробував зробити нехитрий сувенір, намалювати малюнок. Любителі вокального співу та музики теж змогли продемонструвати свій талант - заспівали пісні та зіграли  на баяні.

  Користуючись нагодою, керівники гуртків БДТ сповістили школярів про початок нового навчального року в позашкільному навчальному закладі, презентували нові гуртки – гурток виготовлення сувенірів із гуми, пластику, утилізованої продукції, а також гурток спортивного орієнтування.

  Колектив Будинку дитячої творчості щиро вдячний адміністрації  та педагогічному колективу Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка – гімназія; за активну участь в організації та проведенні цього заходу.