В суботу, 13 лютого 2016 року в ТРЦ «Любава» стартував талант-шоу "Битва талантів" (2 сезон). Це незабутня подія для міста.

  В кастингу взяло участь понад 100 учасників. Юні співаки, танцюристи та просто неординарні особистості мали можливість виступити на сцені ТРЦ «Любава» і продемонстрували професійному журі свої таланти.

  Кожен, хто зареєструвався зміг показати свій талант на розсуд нашому професійному журі, в таких номінаціях:

- Хореографія;

 - Вокал;

- Розмовний жанр;

- Оригінальний жанр;

- Хенд-мейд;

  Цього сезону конкурсанти підішли більш відповідально до образів, репертуару та жанру. Тож на це варто було подивитись та вибрати собі фаворита шоу.

  Кожен учасник викладався на повну, не дивлячись на природне хвилювання, яке було присутнє в кожного, але публіка підтримувала кожного без виключення.

  Черкаських артистів журі оцінювало, насамперед, за оригінальність, акторську майстерність, змістовність і харизматичність та, звичайно ж, за цінність творчого продукту і його художній рівень.

  Від Драбівського районного Будинку дитячої творчості приймали участь: Засенко Євгенія, Кабанова Світлана, Красун Анна, Баштан Віталіна, дует Засенко Надія та Медведьова Ірина, вокальний ансамбль «Нова Хвиля» в складі Засенко Євгенії, Кабанової Світлани, Красун Анні, Кутової Насті.

  На високому рівні представили свій заклад наші вихованці. В другий тур пройшли Засенко Євгенія, та дует Засенко Надія та Медведьова Ірина. Вітаємо з перемогою та всім бажаємо подальших перемог.

 

Директор БДТ                                                   Н.А.Засенко